id: f3754j

Wygrać z FIP - historia Lucky'ego

Wygrać z FIP - historia Lucky'ego

Our users created 1 186 975 fundraisers and raised 1 247 855 115 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Kochani, mamy wspaniałe wieści!

  Wyniki kontrole (w połowie leczenia) wg informacji od Pani wet okazały się bardzo dobre!

  Miód na nasze serduszka, lecimy dalej.


  Przyjaciele, zbiórka stoi w miejscu a nasze zobowiązania rosną...

  Prosimy, jeśli ktoś ma możliwość, każda złotówka się przyda.


  Ściskamy! <3

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Cześć!


Chciałabym przedstawić naszego kotka Lucky’ego. Mieszka z nami od prawie czterech lat. Jest bardzo towarzyskim zwierzęciem, spędza z nami każdą wolną chwilę, uwielbia spać na kolanach, przytulać się i dotrzymywać kroku przy niemal wszystkich zajęciach domowych. Był naszym pierwszym kotkiem w życiu (obecnie mamy też drugiego rozrabiakę).


Niestety już w drugim roku życia u Lucky’ego pojawiły się pierwsze problemy z nerkami. Zostały zdiagnozowane podczas zwyczajnej morfologii. Od tego czasu zawalczyliśmy o poprawę zdrówka i obecnie przyjmuje codziennie „tylko” jedną tabletkę leku Benakor. Ponadto kotek musi być na bieżąco poddawany diagnostyce w ramach kontroli czy wszystko jest w porządku i „stan nerkowy” się nie pogłębia. W ten sposób, podczas rutynowej kontroli, na koniec stycznia 2021 roku dowiedzieliśmy się o FIP… Poza częściowym brakiem apetytu i spadkiem wagi Lucky nie wykazywał innych objawów, dlatego też wykonaliśmy kolejne badania, które niestety potwierdziły tę fatalną chorobę. Okazało się, że zaczął zbierać się płyn w brzuszku i po zbadaniu wskazał jednoznaczny wynik.


Obecnie zaczęliśmy już leczenie, Lucky’emu poddawany jest GS, który trzeba wstrzykiwać przez zasadniczo 84 dni bez przerwy o stałej porze. Niestety o ile sama diagnostyka pochłania fortunę (w przypadku naszego kotka cierpiącego też na inne schorzenia), to sam lek jest jeszcze większym wyzwaniem. Nigdy nikogo nie prosiliśmy o pomoc finansową, ale obecnie jesteśmy trochę pod ścianą – oszczędności zainwestowaliśmy na rozwój działalności a ten wydatek spadł na nas jak grom z jasnego nieba w Nowym Roku…


Prosimy osoby, które mają taką możliwość, o wsparcie finansowe. Kuracja kosztuje parę tysięcy…Jesteśmy prawie na 20 dawce leku – Lucky czuje się świetnie. Płyn z brzuszka zniknął, sporo przytył, waży niemal tyle ile przed chorobą oraz wyniki krwi się poprawiły. Kluczowym momentem był u nas czas – dlatego tak szybko udało nam się postawić kotka na łapki. Nie możemy teraz się poddać, tuż przed metą. Wierzymy, że uda nam się wygrać z FIP! Prosimy o wsparcie.    

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 8

 
Hidden data
233,64 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
PA
Patrycja
20 zł
AW
Ania
10 zł
 
Hidden data
10 zł
OU
Oliwia Uzarowicz
5 zł
KI
kasiaw
5 zł

Comments 1

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  Warto leczyć. Pozdrowienia od kotki która FIP przeszła.

  233,64 zł