id: f3g8uu

Wsparcie finansowe dla rodziny Karola

Wsparcie finansowe dla rodziny Karola

Our users created 1 170 454 fundraisers and raised 1 219 864 851 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Znajomi i Przyjaciele zarówno Nasi jak i znajomi Waszych znajomych.


EDIT: W poniedziałek 7 sierpnia po dwóch tygodniach w śpiączce farmakologicznej udało się w końcu wybudzic Karola. Jest to dla nas ogromne szczęście. Niestety brat jest bardzo osłabiony i niewiadomo jak dlugo potrwa okres rekonwalescencji i powrotu do zdrowia oraz jak duzo czasu spedzi jeszcze w szpiatlu. Czekamy na wyniki badań i informacje od lekarzy co dalej. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i w dalszym ciągu prosimy o wpłaty, wsparcie duchowe oraz udostępnianie 🙏 Trzymajcie kciuki za Karola ! 💪🤞


W nocy z 22 na 23 lipca mój brat Karol został potrącony przez samochód. Od lat mieszka z rodziną w Anglii.

W wyniku poniesionych obrażeń przebywa w szpitalu w Preston, utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej z licznymi obrażeniami. Lekarze na chwile obecną nie mogą jednoznacznie określić planu leczenia jak i również czasu ktory bedzie na to potrzebny. Jak nie ciężko sie domyślić w związku z tym znacząco uległa pogorszeniu sytuacja finansowa rodziny Karola - żony i czwórki dzieci. Nie wiadomo tez jak przebiegnie rekonwalescencja i kiedy Karol wróci do pracy. Na chwilę obecną najważniejszy jest Jego powrot do zdrowia. Jego żona z której jesteśmy bardzo dumni jak dzielnie znosi sytuację dzięki wsparciu najbliższych między innymi w opiece nad dziećmi nadal pracuje, ale jak wiadomo nie jest to praca na pełen etat i nie wystarczy na pokrycie kosztów życia które aktualnie są wysokie a zaistniała sytuacja także wymaga dodatkowych wydatków.


Dlatego bardzo prosimy o wsparcie nie tylko finansowe ale też i mentalne,żeby nie zostawiać Ich samych sobie. Udostępniajcie i módlcie się za Karola. Ma dla kogo walczyć!


DZIEKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE ❤️‍🩹🥺


Martyna


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 43

AI
Halina Jasińska
300 zł
 
Hidden data
50 zł
AI
Joanna Kopania
100 zł
AI
Aleksandra i Mateusz Traczyńscy
150 zł
MD
Małgorzata Dąbrowska
hidden
MK
Beata
100 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
hidden
AI
Agnieszka i Leszek Chmielewscy
300 zł
JC
Julia Chmielewska
150 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters