id: f95a9c

Ślub.

Ślub.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 155 155 fundraisers and raised 1 199 562 152 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, mam na imię Klaudia, mam 27 lat i oprócz opieki nad córką, pracą i życiowymi zmaganiami, ważny cel - ślub (15.06.19). Chcę wyjść za faceta mojego życia, z którym jestem już od ponad dwóch lat i z którym mam wspaniałą, półroczną córkę Liwkę, ale niestety mimo wspólnych zarobków, nie stać nas na zorganizowanie ślubu naszych marzeń, choć będzie on skromny - ślub cywilny i po nim ciche wesele w jakiejś fajnej restauracji w gronie znajomych i rodziny. Oczywiście będziemy starać się odkładać potrzebne pieniądze z naszego, ale jeśli chcieliby Państwo nam w tym pomóc, będzie nam bardzo miło, a za każdą złotówkę bardzo dziękujemy i jesteśmy niezmiernie wdzięczni :)

English below:

Cześć, mam na imię Klaudia, mam 27 lat i oprócz opieki nad córką, pracą i życiowymi zmaganiami, ważny cel - ślub. Chcę wyjść za faceta mojego życia, z którym jestem już od ponad dwóch lat i z którym mam wspaniałą, półroczną córkę Liwkę, ale niestety mimo wspólnych zarobków, nie stać nas na zorganizowanie ślubu naszych marzeń, choć będzie on skromny - ślub cywilny i po nim ciche wesele w jakiejś fajnej restauracji w gronie znajomych i rodziny. Na tą chwilę staramy się odkładać z naszego, ale jeśli chciałabyś/chciałbyś nam w tym pomóc, będzie nam miło, a za każdą złotówkę bardzo dziękujemy i jesteśmy wdzięczni :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

KB
Klaudia Będlin
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!