id: f9hr89

Odżywiamy i edukujemy dzieci w Malawi - akcja chrytatywna

Odżywiamy i edukujemy dzieci w Malawi - akcja chrytatywna

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 153 909 fundraisers and raised 1 198 943 693 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moi Drodzy!

Wracam do Was z akcją charytatywną Nourish The Children (akcja realizowana jest od 2002 roku) w ramach której pomoc dociera do dzieci z jednego z najbiedniejszych krajów na swiecie, ten kraj to Malawi. Wiecie, że do niedawna umierało tam co trzecie dziecko do 5 roku życia z powodu niedożywienia?

Dzięki akcji organizacji Nourish the Children udało się zmniejszyć ten problem do minimum. W tym kraju powstała fabryka zatrudniająca mieszkańców przy produkcji pełnowartościowych KASZEK odżywczych, które są rozdawane dzieciom w szkołach. Dzięki temu rodzice chętniej posyłają nie tylko chłopców ale i dziewczynki do szkół, aby mogły dostać zdrowy i ciepły posiłek, a przy okazji zdobywają wiedzę podnosząc standard życia rodziny.

Wyprodukowanie jednej kaszki na cały miesiąc dla jednego dziecka to koszt 79,56zł. Jedna torba kaszki to az 30 posiłków!!!

Wystarczy ze kazdy z nas zakupi 1 posiłek czyli wplaci zaledwie 2,65zl! Dzięki tak niewielkiej kwocie możemy pomoc tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują.

Chciałabym zakupić 10 takich kaszek dla 10 dzieci. Po zakończeniu zrzutki zakupie tyle kaszek na ile uda nam się wspólnie uzbierać i przedstawię fakturę.

Kazdy z nas moze liczyc na chocby najdrobniejsza pomoc, jeżeli nie od rodziny to od sąsiadów, jeżeli nie od sąsiadów to od państwa. Tam takich możliwości nie ma a wspólnymi siłami możemy pomoc dzieciom czyli najbardziej bezbronnym istotom które są i zawsze będą zależne od nas - dorosłych.


Dziękuję

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!