id: fagvcr

JEDYNA TAKA KOMORA TLENOWA w Płocku dla dzieciaków autystycznych, z ADHD i nie tylko🤗 Wesprzyj inicjatywę darmowych zabiegów ❤️

JEDYNA TAKA KOMORA TLENOWA w Płocku dla dzieciaków autystycznych, z ADHD i nie tylko🤗 Wesprzyj inicjatywę darmowych zabiegów ❤️

Our users created 1 152 164 fundraisers and raised 1 197 321 165 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Mam na imię Danusia. Pomaganie mam tak zwyczajnie... we krwi. A żeby krew dobrze krążyła potrzebny jest solidny oddech. Taki wypełniony w dużej mierze tlenem, pozbawiony zanieczyszczeń. Dlatego postanowiłam otworzyć gabinet z tlenoterapią dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują, a nie mają funduszy na drogie zabiegi w komercyjnych salonach piękności, albo czasu na czekanie miesiącami, a nawet latami na kurację w ramach NFZ.

Tworzę wyjątkowe miejsce, w którym dzieci z autyzmem, ADHD, niepełnosprawne, cierpiące na cukrzycę, dzieci z nowotworem, leczone radioterapią i z chorobami autoimmunologicznymi wezmą głęboki uzdrawiający oddech w komorze hiperbarycznej, która pobudzi regenerację komórek macierzystych.

Poprzez fundację, którą w przyszłości powołam do życia będę dbała, by jak najwięcej maluchów mogło skorzystać z takiego rozwiązania bez żadnych opłat.

Przygotowuję tę przestrzeń również dla dorosłych i seniorów z alzheimerem, Parkinsonem, walczących z rakiem za pomocą radioterapii, borykających się z trudno gojącymi ranami, cukrzyków, anemików i po przebytych operacjach - w trakcie rekonwalescencji oraz osób po przebytym Covid, dokładając wszelkich starań, aby koszt zabiegów był na każdą kieszeń.

Dodatkowo oddaję to wspaniałe miejsce także dla osób, które dbają o swoje zdrowie i wygląd - ma właściwości odmładzające zarówno w aspekcie regeneracji organizmu, wyglądu cery jak i stanu ducha. Komora hiperbaryczna ma szeroko opisywaną skuteczność w zakresie powrotu do zdrowia i dbania o jego utrzymanie. 


Jestem mamą czwórki dzieci i wiem jak ważne jest dbanie o nie. Wiem również z jak wieloma przeszkodami borykają się rodzice dzieci chorych w drodze do ich zdrowia, dlatego pragnę dołożyć wszelkich starań, aby im to ułatwić oraz zatroszczyć się o ich samopoczucie, ponieważ rodzice będą mogli bezpłatnie korzystać z zabiegów razem ze swoimi pociechami. Dodając do tego ogromną empatię i nieustającą chęć wspierania, wiem, że dzielenie się sercem i miejscem, które prowadzi do zdrowia będzie kolejną cegiełką w budowie lepszego życia dla wielu potrzebujących - przede wszystkim dzieci. 

Dlatego, jeśli jesteś osobą, dla której ważne są te wartości i świat, w którym dzieci mają swobodny dostęp do miejsc dających im zdrowie i solidną dawkę spokoju - wesprzyj tę inicjatywę i razem zbudujmy nowe lepsze rozwiązania takie jak to - KOMORA HIPERBARYCZNA.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 8

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
5 zł
MI
Magda
50 zł
 
Hidden data
10 zł
AN
Agnieszka Nosarzewska
50 zł
MA
Martyna
10 zł
ŁK
Łukasz Kornatowski
50 zł
JB
Joanna Borkowska
20 zł

Comments 1

 
2500 char
  • ŁK
    Łukasz Kornatowski

    Kozak inicjatywa!!

    50 zł