id: fbynrv

Wsparcie na pokrycie kosztów leczenia kotów - TOZ Jaworzno

Wsparcie na pokrycie kosztów leczenia kotów - TOZ Jaworzno

Our users created 1 135 562 fundraisers and raised 1 191 914 227 zł

What will you fundraise for today?

Description

TOZ Oddział w Jaworznie


Otrzymujemy zgłoszenia i prośby o pomoc w opiece nad kotami wolnożyjącymi, a także prośby o pomoc dla zwierząt osób biednych i starszych, które są Nam zgłaszane przez instytucje miejskie. Staramy się pomóc każdemu najlepiej jak tylko potrafimy - przekazujemy karmę, posłania, pomagamy w opłaceniu opieki weterynaryjnej. Część zgłoszonych kotów trafia do Naszego Kociego Domu i tym samym mają zapewnione schronienie i wyżywienie, a także mogą liczyć na nowy dom adopcyjny. W miarę swoich możliwości finansowych oraz personalnych staramy się pomagać osobom, które zwracają się do Nas z prośbami o pomoc.


Rok 2023 jest trudny pod względem finansowym, inflacja i drożyzna dopadła wszystkich. Oprócz opłat za media, wzrosły ceny karmy i żwirku. Także choroby, które pojawiają się u kotów spędzają Nam sen z powiek. Niektóre koty mają alergie pokarmowe, i jednego podejrzewamy problemy kardiologiczne, już nie chcemy wspominać o wirusie który w czerwcu zaczął dziesiątkować koty w całej Polskie


Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe Naszej działalności, abyśmy mogli sfinansować koszty leczenia, a także zapewnić utrzymanie opieki nad kotami w Kocim Domu.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 33

DO
Dominika
MM
Miniol (kocham Anulkę )
100 zł
GL
Ralf2100
300 zł
 
Hidden data
hidden
AP
Adrianna
hidden
KM
Katarzyna Miler
70 zł
AC
Aga
TO
JuW
25 zł
MP
Magdalena Pazdan
40 zł
MM
Miniol
See more

Comments 4

 
2500 char