id: fcneu9

Remont łazienki w fundacji FAScynacje

Remont łazienki w fundacji FAScynacje

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 151 131 fundraisers and raised 1 196 300 109 zł

What will you fundraise for today?

Description

Fundacja FASCYNACJE jest organizacją działającą od 2014 roku. Naszym głównym celem jest wszechstronna pomoc dzieciom i młodzieży z FASD (Spektrum Poalkoholowych Uszkodzeń Płodu) oraz ich rodzinom. Grupa 40 dzieci z FASD objęta jest przez nas stałą indywidualną pomocą terapeutyczną: wsparciem psychologa, pedagoga, oligofrenopedagoga, logopedy oraz terapią grupową: trening umiejętności społecznych, zajęcia socjoterapeutyczne. Naszą działalność prowadzimy w lokalu użyczonym przez Gminę Miasta Gdańska przy ul. Miszewskiego 17.


Niniejsza zrzutka dotyczy pozyskania środków na remont łazienki, z której korzystać mają podopieczni naszej Fundacji. W naszym odczuciu stan toalety zagraża bezpieczeństwa osób z niej korzystających m. in. ze względu na uszkodzony i odpadający sufit. Stan stolarki drzwiowej jak i okiennej również nie zapewnia poczucia komfortu i intymności w tak specyficznym miejscu jak toaleta, będąca do dyspozycji innych użytkowników budynku. Naprawy i wymiany wymagałaby instalacja elektryczna, grzewcza i wodno-kanalizacyjna, co potwierdzili specjaliści. Łazienka jest w tak opłakanym stanie, że obecnie podopieczni Fundacji nie korzystają z niej dla swojego bezpieczeństwa - korzystają z innej, piętro wyżej. Podjęliśmy inicjatywę remontu łazienki w ramach współpracy z miastem, ale niestety musimy wziąć sprawę w swoje ręce. Pomożecie nam?

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 4

DS
Daria Stella Niezgoda
100 zł
KB
Kamila
70 zł
AG
Ola
10 zł
FF
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!