id: fjacsz

Uciekając przed ciemnością vol 2

Uciekając przed ciemnością vol 2

Our users created 1 168 994 fundraisers and raised 1 217 561 541 zł

What will you fundraise for today?

Description

Część z Was pewnie pamięta jak w styczniu zeszłego roku powstała zbiórka o tym samym tytule i tamtego dnia myślałam, że będzie to pierwsza i ostatnia zbiórka w moim życiu.


Niestety historie lubią się powtarzać.

W związku z pogorszeniem się stanu zdrowotnego bliskiej mi osoby i pobytem w szpitalu oraz problemami w ówczesnej pracy musiałam z niej zrezygnować. Nie przewidziałam jednak, że nastąpi to tak szybko a znalezienie kolejnej pracy nie będzie takie proste.


W połowie sierpnia pojechałam z Zoyą na kontrole do kliniki Eyevet po roku od poprzedniej. Niestety w porównaniu do wizyty sprzed roku - ta nie przyniosła dobrych wieści. O ile zeszłoroczne badanie wykazało, że oczy zareagowały na terapie o tyle w tym roku ponownie doszło do pogorszenia wzroku. W międzyczasie różne reakcje alergiczne i wiecznie opuchnięte oczy bardzo męczyły Zoyę.


Pani doktor zaleciła terapię mitochondrialną, która ma przynieść dłuższe efekty w porównaniu do Retiregen natomiast jest to na tyle nowa metoda, że nie została jeszcze dokładnie opracowana i nie do końca wiadomo jak Zoya odpowie na leczenie.


koszt - 4000zł


Termin zabiegu mamy wyznaczony na 25.09.

Będzie to już nasz trzeci wyjazd do Wrocławia w przeciągu miesiąca, który generuje kolejne koszty. Ostatnie badanie ERG to koszt prawie 800zł.


Mam niewielkie oszczędności ale to za mało by pokryć koszty zabiegu i jeszcze utrzymać się do czasu znalezienia nowej pracy tak więc proszę o wsparcie i pomoc w pokryciu części kosztów kolejnego i miejmy nadzieje ostatniego zabiegu 😞


Poniżej można znaleźć kartę z ostatniej wizyty wraz z wynikami ERGF7KFytnQYw39r5g8.jpggv0sVqXiYWfCr8Dr.jpgDviOrhkt57jRBqGI.jpgIT4mc4Phu92iVAXv.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 27

Katarzyna Świderek
265 zł
 
Karolina Malik
500 zł
 
Hidden data
5 zł
 
Hidden data
20 zł
KA
Karolka
100 zł
OB
Oliwia
10 zł
MP
Martyna Pieńkowska
10 zł
AK
Anita Kulesza
10 zł
RE
Renata
10 zł
PW
Paulina Wilk
10 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • AK
    Anita Kulesza

    Mam nadzieję, że to już ostatnia zrzutka, trzymajcie się

    10 zł