id: frgz39

PODBIJAMY RIO! - zbiórka na wyjazd na Abu Dhabi Grand Slam - Rio de Janeiro

PODBIJAMY RIO! - zbiórka na wyjazd na Abu Dhabi Grand Slam - Rio de Janeiro

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 530 fundraisers and raised 1 192 427 139 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie! :D

Nazywam się Sara Jóźwiak - I KOCHAM JIU JITSU!!!

Jestem zawodniczką klubów Panteon Mistrzów i WKS Grunwald Poznań, dwukrotną Mistrzynią Świata i dwukrotną Mistrzynią Europy Ju Jitsu Ne Waza, dwukrotną Mistrzynią Europy BJJ. wielokrotną Mistrzynią Polski w obu dyscyplinach.

Moim marzeniem jest reprezentacja Polski na najważniejszych, międzynarodowych zawodach BJJ, walka z najlepszymi zawodniczkami z całego świata, zdobycie szczytu własnych możliwości i nieustanne pokonywanie swoich barier.

UAEJJF to prestiżowa organizacja BJJ, otwarta dla zawodników wszystkich narodowości. Medaliści tych zawodów będą plasowani w rankingach, a najlepsi zawodnicy swoich dywizji otrzymają nagrody pieniężne. Zawodnicy, którzy uplasują się na szczycie rankingu UAEJJF WORLD na koniec sezonu, otrzymają zaproszenia na najważniejsze mistrzostwa organizowane przez federację.

W dniach 16-18 listopada w Rio de Janeiro, kolebki i stolicy światowego Jiu Jitsu odbędą się bardzo prestiżowe zawody rangi Grand Slam (drugie najważniejsze na świecie). Nagrodą za pierwsze miejsce w mojej kategorii (kobiety, purpurowe pasy -62 kg) jest aż 200 punktów do rankingu, oraz 600$!

Oprócz potu wylanego na ciężkich treningach, w koszty wyjazdu wchodzą m.in. bilet lotniczy, zakwaterowanie, wyżywienie i transport na miejscu, startowe oraz ubezpieczenie wyjazdu.

ALE MOŻLIWOŚĆ SPEŁNIANIA MARZEŃ JEST BEZCENNA!!!

Dlatego wszystkich, którzy mogliby dołożyć cegiełkę i umożliwić mi walkę w Ojczyźnie Jiu Jitsu, zachęcam do udziału w zbiórce.

Przyjaciele, nie ma rzeczy niemożliwych - łączmy się i działajmy! :D

A ze swojej strony obiecuję wejście na wyższy poziom formy i NIESAMOWITE pojedynki!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

 
Sara Jóźwiak
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!