id: frwjmf

Rehabilitacja dla Daniela

Rehabilitacja dla Daniela

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 151 460 fundraisers and raised 1 196 456 777 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasz kolega Daniel ma zaledwie 20lat miał ambitne plany i był bardzo ciekawy świata. Od zawsze marzył o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Zaraz po skończeniu Liceum poszedł do pracy by sam mógł na siebie zarabiać. Był pracowity i uczynny. Jego plany i marzenia oraz chęć do pracy, pasje rozleciały się jak domek z kart.

W Niedzielę Wielkanocną dnia 12.04.2020 r. doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nieostrożny kierowca wyjechał z drogi podporządkowanej. Sprawca nie udzielił Danielowi pierwszej pomocy, zbiegł, jest teraz poszukiwany przez policję. Daniel doznał poważnego urazu kręgosłupa, ma uszkodzony rdzeń kręgowy. Zaraz po wypadku miał operację to były dramatyczne chwile. W trzeciej dobie miał krwotok wewnętrzny i kolejny zabieg. Po odzyskaniu świadomości lekarz poinformował go o stanie zdrowia. Załamał się.

Teraz najważniejsza będzie rehabilitacja, opieka psychologa, by miał siłę do walki z przeciwnościami losu. Zmieni się wszystko, całe jego dotychczasowe życie. Musi się na nowo nauczyć żyć i funkcjonować w nowej rzeczywistości. Chcemy zrobić wszystko, aby mu pomóc, lecz koszty rehabilitacji są bardzo wysokie. Ponad to będzie wiele innych wydatków, by dostosować wszystko do Daniela, aby mógł swobodnie się poruszać bez ograniczeń, by miał swoją przestrzeń życiową, którą tak ciężko będzie odbudować. Mimo, że rodzice Daniela pracują to nie będą w stanie mu sami tego zapewnić, nie będzie ich na to stać.

Potrzebujemy Waszej pomocy, by Daniel był nadal samodzielny i uśmiechnięty z wielkimi planami na przyszłość, by uwierzył, że te bariery może pokonać.


Z góry dziękuje .

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!