id: fsrmze

Komputer

Komputer

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 187 fundraisers and raised 1 193 899 938 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moim marzeniem za dzieciaka bylo mieć własny komputer. Niestety budżet rodzinny mi na to nie pozwalał, wiec musiałem wziąść sprawy w swoje ręce. 4 lata temu udało mi się uzbierać przez 3 miesiące ciągłej pracy na swoj wymarzony komputer, niestety, ze względu na instalację elektryczną w moim domu mogłem pozwolić sobie tylko na laptop, który służył mi, aż do dzisiaj... Nie jest już użyteczny, nikt nie ma pojęcia w jakis sposób go naprawić, ponieważ wymiana części jest równowartością samego laptopa. Organizuje tą zrzutke nie ze względu na lenistwo, ponieważ mogę pójść do pracy i znów na niego zarobić, ale ze względu na czas. Przystepuje teraz do matury i jest mi on bardzo potrzebny, a nie mogę sobie teraz pozwolić na pracę, ponieważ musze się uczyć... Mam nadzieję, ze znajdą się osoby które będą chciały mi w jakiś sposób pomóc, z góry dziękuję.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!