id: fubsa8

W piątek taksówkarz przejechał mojego kochanego pieska. Koszty operacji i leczenia są duże.

W piątek taksówkarz przejechał mojego kochanego pieska. Koszty operacji i leczenia są duże.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 811 fundraisers and raised 1 192 997 573 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • BARDZO, bardzo dziękuję za pomoc dla naszej Emi. Malutka jest już z nami. Dziś zostały ściągnięte jej szwy. Z dnia na dzień jej stan jest coraz lepszy. Teraz wiem, że lekarze są mile zaskoczeni jej stanem. Rokowania były " ostrożne" tak było napisane, ale tak naprawdę rokowania były beznadziejne :( to cud, że żyje, choć Pani weterynarz mówi, że to mojej suni zasługa, choć ja wiem, że to wielka zasługa weterynarz. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za każde miłe słowo, wsparcie finansowe i psychiczne. Koszt operacji niestety przerósł podaną przeze mnie kwotę, dlatego ciągle liczy się każda złotówka od Państwa. Pozdrawiam razem z Emisią
  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

W piątek 25 stycznia na podwórku przy domku na drodze wewnętrznej moja psinka bawiąc się z drugim pieskiem wpadły pod taksówkę. Piesek sąsiadów się przeturlał a moją Emi auto przejechał raz jednym, potem drugim kołem. Kierowca pojechał dalej nie zatrzymując się. Emisia w ciężkim stanie trafiła do kliniki przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu i w trybie natychmiastowym została poddana operacji. Jej nerka była zmiażdżona i została usunięta, jelita na skutek urazu wypadły z jamy brzusznej. Cała była poobijana. Palce w dwóch łapkach uszkodzone. Masa mięśniowa uległa uszkodzeniu. Straciła dużo krwi w czasie operacji, więc potrzebna była dodatkowa krew. Moja kochana psina bardzo cierpi, ale jej wola walki i nasza miłość do niej sprawiła, że psinka przeżyła i powoli dochodzi do siebie. Operacja i przewidywana rehabilitacja jest kosztowna i obecnie przerasta nasze możliwości finansowe. Wszystkich, którzy znają Emi i wiedzą jak przyjazny i kochany to piesek, oraz tych, którzy jej nie znają prosimy o wsparcie nawet symboliczną 1 zł oraz trzymajcie kciuki, aby wróciła do nas jak najszybciej.

NA POKRYCIE KOSZTÓW OPERACJI I i REHABILITACJI.

W piątek 25 stycznia na podwórku przy domku na drodze wewnętrznej moja psinka bawiąc się z drugim pieskiem wpadły pod taksówkę. Piesek sąsiadów się przeturlał a moją Emi auto przejechał raz jednym, potem drugim kołem. Kierowca pojechał dalej nie zatrzymując się. Emisia w ciężkim stanie trafiła do kliniki przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu i w trybie natychmiastowym została poddana operacji. Jej nerka była zmiażdżona i została usunięta, jelita na skutek urazu wypadły z jamy brzusznej. Żebra i cała była poobijana. Palce w dwóch łapkach uszkodzone. Masa mięśniowa uległa uszkodzeniu. Straciła dużo krwi w czasie operacji, więc potrzebna była dodatkowa krew. Moja kochana psina bardzo cierpi, ale jej wola walki i nasza miłość do niej sprawiła, że psinka przeżyła i powoli dochodzi do siebie. Operacja i przewidywana rehabilitacja jest kosztowna i obecnie przerasta nasze możliwości finansowe. Wszystkich, którzy znają Emi i wiedzą jak przyjazny i kochany to piesek, oraz tych, którzy jej nie znają prosimy o wsparcie nawet symboliczną 1 zł oraz trzymajcie kciuki, aby wróciła do nas jak najszybciej.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 74

PP
Przemysław Ptasinski
200 zł
RK
Renata Kordas
100 zł
PP
100 zł
AD
Adam
50 zł
RP
Robert Pol
50 zł
KP
Krzysztof ptasinski
50 zł
EI
Ewa i Łukasz Adamczyk
50 zł
JA
Jacek Ambroziak
50 zł
MU
Małgorzata Ulatowska-Wilk
50 zł
EB
Ewelina Barańska
50 zł
See more

Comments 30

 
2500 char