id: funfr3

Potrzebny remont,Rodzina w potrzebie

Potrzebny remont,Rodzina w potrzebie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 149 fundraisers and raised 1 197 277 461 zł

What will you fundraise for today?

Description

Będąc wolontariuszem ogólnopolskiej akcji poznałem rodzinę, która mieszka w kontenerze postawionym koło ich domu, w którym zawalił się dach. W skład rodziny wchodzi również 7-letnia dziewczynka, która siedząc w "domu" ma na sobie czapkę, kurtkę i zimowe buty, ponieważ jest tak zimno. Nie pozwólmy tak im wegetować. Zmieńmy ich świat. Razem damy radę.

W takim właśnie kontenerze - przyczepie mieszka rodzina...

Dom w stanie nie nadającym się do zamieszkania, dach jest załamany i wymaga całkowitej wymiany. Rodzina mieszka w kontenerze postawionym obok domu przez gminę. Córka Natalka jest ambitna, dobrze się uczy, ładnie pisze, rysuje. Będąc wolontariuszem uważam że naprawdę warto im pomóc. Oni bez naszej pomocy zamarzną w tym kontenerze!!!!

Jeśli My im nie pomożemy, to myślę, że nikt tego nie zrobi. Po odwiedzinach u tej rodziny byłem w szoku, jest to dla mnie niewyobrażalne, że mieszkańcy, sąsiedzi mogą patrzeć na tragedię tej 7-latki. Rodzice bardzo ją kochają i dbają jedynie o nią, ale warunki w jakich mieszkają ci Państwo są po prostu uwłaczające ludzkiej godności.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!