id: fvgpc3

Aural Tale Games - gra fabularna oparta na doznaniach słuchowych na wszystkie platformy

Aural Tale Games - gra fabularna oparta na doznaniach słuchowych na wszystkie platformy

Our users created 1 155 116 fundraisers and raised 1 199 431 025 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć,


Jesteśmy grupą programistów, grafików i copywriterów na codzień zajmującom się pracą w marketingu sieciowym oraz wdrażaniu usług. Od pewnego czasu planowaliśmy stworzyć unikatową grę RPG, opartą na niepowtarzalnej historii.


Na czym polegać będzie nasz projekt.


Nasz projekt zakłada grę fabularną opartą na zmyśle słuchu. Interaktywne słuchowisku oparte na mechanikach z gier RPG. Opowieść z narratorem i pełnym udźwiękowieniem w której Ty jesteś bohaterem i podejmujesz decyzje, od których zależeć będą dalsze Twoje przygody.


Narracja


W tym momencie jesteśmy na etapie tworzenia zarysu fabuły, questów głównych oraz świata, w którym będzie odbywać się przygoda. Do napisania narracji chcemy zachęcić znanych polskich twórców literatury fantasy. Wspólne dzieło kilku twórców. To coś czego w Polsce jeszcze nie było.


Mechanika i sprzęt


Wykorzystując biblioteki odczytujące mowę udało nam się stworzyć responsywny system sterowania głosem. Dzięki temu uzyskamy kontrole nad bohaterem za pośrednictwem jedynie naszego głosu. Dodatkowo to umożliwi nam granie na dowolnej platformie, do którem możemy podłączyć słuchawki z mikrofonem. Zaczynając od telefonu przez konsole, pc, aż po urządzenia przenośne typu tablet czy Nintendo Switch. Kolejną funkcją, którą chcemy zaimplementować to zapis w chmurze. To umożliwi nam zaczęcie rozgrywki na jednym urządzeniu i dokończenie na innym. Gra ma być wolna od reklam i kosztować niewiele tak aby każdy mógł założyć się w opowieść i samemu ocenić naszą prace.


Plany Multiplayer


Dodatkowo chcielibyśmy stworzyć tawerny online. Które umożliwią gracza kontakt za pośrednictwem voice chatu, wymianę doświadczeń oraz ekwipunku. Oraz wspólne rozwikłanie kilku zagadek.


Podsumowanie


Dzięki wsparciu ten projekt będzie realny w zrealizowaniu. Nie braknie nam doświadczenia, wiedzy i zapału. Chcielibyśmy porostu poświęcać więcej czasu na ten projekt, a to wiąże się z wyższymi nakładami finansowymi.
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

PJ
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!