id: fvwzdv

Uratujmy końskie dziecko

Uratujmy końskie dziecko

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 521 fundraisers and raised 1 194 457 835 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

  • Kochani, jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie, niestety kwota uzbierana na zrzutka.pl nie pokryła kosztów wykupu źrebaka, mimo to, udało się go wykupić i jest już z nami.
    Dzisiaj mieliśmy pierwszą wizytę weterynarza, niestety chore oko nie jest do uratowania, a na dodatek okazuje się, że drugie oko też nie jest w pełni zdrowe i jest możliwość, że Katharina zupełnie straci wzrok :-((((
    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Mamy 3 tygodnie na uzbieranie pieniędzy na wykupienie źrebaka, tyle będzie czekał hodowca.

Kochani, proszę Was o pomoc w uratowaniu niepełnosprawnego końskiego dziecka. Katharina, to 8-miesięczna klaczka w typie pogrubionym, która nie widzi na jedno oko. Po raz pierwszy spotkałam Katharinę w maju br., gdy szukałam konia-terapeuty dla mojej córki. Klaczka miała wówczas 3 miesiące i bardzo głośno płakała w boksie za swoją mamą, która akurat miała zabieg. Wtedy dowiedzieliśmy się, że maleństwo straciło wzrok w jednym oku na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Hodowca zapewniał nas, że to nie będzie miało wpływu na los klaczy, ponieważ zostanie klaczą hodowlaną i będzie dawała mu źrebaki. W tamtej chwili poczułam się uspokojona losem konia. Niestety ku mojemu zaskoczeniu klaczka jest wystawiona na sprzedaż. Katharina ma w tej chwili 8 miesięcy i najprawdopodobniej trafi do handlarza, a co za tym idzie do rzeźni. W tej chwili w stajni, w której mamy nasze konie terapeutyczne, jest wolny boks dla klaczki. Dziewczynka może cieszyć się życiem na wsi u boku innych koni. Ślepota na jedno oko w niczym nie przekreśla normalnego funkcjonowania klaczy. Bardzo prosimy Was o pomoc!!! Potrzebujemy wsparcia na wykup, transport oraz opłacenie pensjonatu. Tak naprawdę mamy już wszystko przygotowane, tylko brakuje nam funduszy, a czasu mamy niewiele, ponieważ jest to łakomy kąsek dla handlarzy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 32

SD
Szkoła Da Vinci Poznań
2 700 zł
MO
Marta
100 zł
 
Hidden data
100 zł
AI
Adam i Michał
100 zł
BK
BEATA
50 zł
 
Hidden data
50 zł
MS
Milena Stareńczak
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more