id: fyrgdd

Pobyt na Islandii

Pobyt na Islandii

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 903 fundraisers and raised 1 213 913 656 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie, Nie będę owijać w bawełnę, że celem utworzenia wskazanej zrzutki jest uzbieranie środków na utrzymanie się przez miesiąc na nowym miejscu zamieszkania i pracy. Niestety aktualna sytuacja życiowa nie pozwala mi odłożyć pieniędzy na utrzymanie się przez miesiąc na Islandii. W wyniku błędów życiowych przez rok z pewną osobą w moim życiu. Narobilem sobie 3 lata temu długów na ponad 130 tysięcy złotych. Twardo starałem się spłacać podany dług żyjąc często za 1000 zł poza oczywiście pracami dodatkowymi i o dziwo udało się zejść do 76 tysięcy przez ostatnie 2,5 roku. Natomiast jestem teraz z aktualną dziewczyną prawie dwa lata i nie ukrywam, że to będzie ta jedyna z którą chcę spędzić resztę życia. Niestety w Polsce nie będę w stanie spłacić wszystkich zobowiązań przez następne 5-6 lat żyjąc normalnie z dziewczyną gdzie chcemy założyć rodzinę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wyjazd za granicę i ciężka praca przez następne dwa lata (aby do 30-tki być wolnym i mieć odlozone środki na przyszłe życie). Nie oczekuję od was pieniędzy na spłatę długu bo chce sam na to zarobić( dałem radę przez 2,5 roku to dam radę jeszcze więcej), dlatego każde wpłaty będą się liczyć. Dziękuję wam bardzo za wsparcie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!