id: fyug2e

Pomoc spłaty długu

Pomoc spłaty długu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 975 fundraisers and raised 1 215 985 094 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam chciałbym prosić o pomoc w spłaceniu komornika. Pomogłem kiedyś najblizszej rodzinie finansowo mianowicie wziąłem kredyt który miałbyc spłacany przez nich jednak jak się później okazało nie był dowiedziałem się o tej calej sytuacji po zmianie pracy jak komornik zabrał mi z kąta pieniądze. Po jakimś czasie dostałem list od komornika że jestem zadłużony na 33 tys złotych w banku w którym właśnie brałem kredyt jak się okazało były jeszcze sprawy sądowe o których wgl nawet nie wiedziałem pytając się rodziców czy wiedzieli coś o tym upierali się jak i dotąd że nic o tym nie wiedzieli nie wiedzą. Dlatego proszę nawet o choćby złotówkę wpłaty sam nie jestem w stanie tego spłacić nigdy nikogo nie prosiłem o tak duża pomoc jak tutaj

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!