id: fz6hgn

Podaj nam łapkę

Podaj nam łapkę

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 429 fundraisers and raised 1 218 347 404 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbiórka pieniędzy dla pupili

Jak bardzo dobrze wiemy, że nasze ukochane zwierzaki mają w naszych domach wszystko, a nawet więcej niż im tego potrzeba. Niestety nie każdy zwierzak może mieć tak dobrze jak nasz ukochany pupil domowy i żyć w takich warunkach. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie dla pozostałych pupili którzy w swoim życiu nie doznali wystarczająco dużej ilości ciepła jak i godnych warunków, niestety schroniska bezdomnych zwierząt nie dysponują wystarczającym budżetem jak i pomieszczeniem a środki które otrzymują są bardzo małe na spełnienie dobrych warunków dla zwierząt. Dlatego działamy wspólnie aby pomóc im mieć lepsze życie i komfort jaki powinny mieć. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone będą na :

Renowacja ośrodków dla zwierząt między innymi klatek, zapewnienie dostatku jedzenia, ciepłe koce na zimne noce, zabawki aby mogły się poczuć przez chwilę radosne oraz środki do utrzymania ich higieny. Wierzymy że, razem zrealizujemy nasz cel. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

Amount and user data was hidden by organiser

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!