id: g2k628

PILNA STERYLIZACJA ABORCYJNA SUCZKI.

PILNA STERYLIZACJA ABORCYJNA SUCZKI.

Our users created 1 167 650 fundraisers and raised 1 215 347 596 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • image
  Udało się! Akcja ratunkowa dla suni zakończona sukcesem😊

   Dziękują pięknie darczyńcom za pomoc. To dzięki Wam sunia, nie dość, że nie będzie rodzić to dodatkowo niebawem będzie zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona.   0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Nie mając środków finansowych znowu zaryzykowałam i poprosiłam dziś lekarza weterynarii o przeprowadzenie PILNEGO zabiegu sterylizacji aborcyjnej u młodej suczki z gminy Bobolice.

image

Właściciel tej suni nie ma w mieszkaniu prądu a co tu dopiero myśleć o opłaceniu przez niego zabiegu. Oboje są ze sobą bardzo związani i chętnie zgodził się na sterylizację. 

Pamiętajcie, że psy, które szczenią się na wioskach najczęściej przygarniane są przez osoby, których samych nie stać na własne utrzymanie.

image

Gdyby urodziła, szczeniaki rozeszłyby się po wiosce i rozmnażały się w innym miejscu.

Lekarz znowu obdarzył mnie kredytem zaufania odnośnie płatności „na zeszyt”.

Bardzo Was proszę o pomoc w opłaceniu zabiegu. Pomogłam jak mogłam i wierzę, że pomożecie mi w tej kwestii wpłacając chodźmy drobną kwotę, czy to 2zł, 5zł czy 10zł. 

Sunia jest młoda, oczywiście nie ma żadnych szczepień, ani nigdy nie była odrobaczona. Bardzo chciałabym żebyśmy wspólnie sfinansowali jej pierwsze w życiu szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie. 

Koszt dzisiejszego zabiegu wyniósł 300zł, 100zł pokryłoby szczepienie i odrobaczenie. 

Aby zapobiegać bezdomności trzeba działać zdecydowanie i szybko. Tak też uczyniłam. Wierzę, że to rozumiecie i pomożecie. Bardzo dziękuję mieszkance wsi, która nie była obojętna na los suni i w porę zareagowała szukając dla niej pomocy. Na szczęście to BYŁA suni pierwsza i ostatnia ciąża. 

image

.............

o3b135a00ad9390a.jpegNazywam się Izabela Jakubowska i jestem społecznym opiekunem dla bezdomnych kotów z gminy Bobolice, woj. zachodniopomorskim. Zwierzęta od zawsze były wokół mnie i zawsze staram się pomagać tym, które potrzebują opieki.Jestem osobą poruszająca się na wózku inwalidzkim i nawet on nie zniechęcił mnie do pomagania zwierzętom.

Co robię??

Na własną rękę leczę, karmię, sterylizuję i staram się zapewnić schronienie bezdomnym/wolno żyjącym kotom.Tym sposobem mieszka u mnie 15 kotów - wyciągnięte m.in. ze śmietników, działek i z ulicy. Problem bezdomności kotów wzrasta w zastraszającym tempie. Brak wcześniejszych sterylizacji dzikich kotów, brak ludzkiej odpowiedzialności doprowadziło do dramatu. Od trzech lat systematycznie sterylizuję koty wolno bytujące (program gminny) i mimo, że gmina sumiennie ten program realizuje, to budżet na leczenie jest bardzo ograniczony.

kontakt: + 48 603 519 864, oraz https://www.facebook.com/izabela.jakubowska.18
Reportaż o części mojej działalności w koszalińskiej telewizji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 5

JJ
Jolanta Jawoszek
200 zł
AO
Ania O.
145 zł
JR
Joanna Rosinska
50 zł
MO
Monika Owoc
50 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!