id: gfm3ps

HeartShare MindShare Zrzutka dla Julii, Zuzy i Filipa

HeartShare MindShare Zrzutka dla Julii, Zuzy i Filipa

Our users created 1 189 446 fundraisers and raised 1 253 261 532 zł

What will you fundraise for today?

Description

Warto jest pomagać. Wiemy to my - Społeczność InfoShare - oraz wie to także Społeczność Ludzi Serdecznych, z którą współpracujemy. Tym razem rozszerzamy nasze zasięgi i dzielimy się wiedzą z potrzebującymi i zdolnymi dzieciakami, którymi opiekuje się Hearty Foundation.


Poznaj Julkę, Zuzę, Filipa i Agnieszkę. Ta zdolna młodzież stoi u progu dorosłości. Ich marzeniem jest usamodzielnienie się i zbudowanie lepszej przyszłości własnymi rękami. :)


Julia, lat 17. Zawsze uśmiechnięta i ambitna dziewczyna, stojąca u progu pełnoletności. Julia marzy o organizacji projektów na najwyższym poziomie. Chce być prawdziwą liderką, która dba o dobre samopoczucie i rozwój całego zespołu. Ambicje są ogromne, ale potrzeba jeszcze wiedzy. Dobre

szkolenia i warsztaty w tej tematyce nie są tanie. A my chcemy zadbać, by otrzymała taką wiedzę i umiejętności jakich potrzebuje by móc zacząć pracę.


Zuza, lat 19. Świeżo upieczona absolwentka XLIII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie z głową pełną pomysłów. Jej marzeniem jest posiadanie własnej firmy kosmetycznej. Otworzenie własnego biznesu w tak młodym wieku to nie lada wyzwanie, ale:

- Pozytywne nastawienie - jest

- Głowa pełna pomysłów - jest

- Zapał do pracy - jest


To czego brakuje to wiedza i umiejętności zarządzania. Zorganizujemy dla niej kurs. Marzymy o tym, by Zuza mogła realizować swoje pasje, a w przyszłości została przedsiębiorczynią.


Filip, lat 20. Pasjonat matematyki, nie bojący się żadnych wyzwań. Jego celem jest zostać nauczycielem.

Filip lubi pracę z ludźmi, ale jednocześnie dobrze odnajduje się w pracy samodzielnej. Zdecydowanie jego mocną stroną jest matematyka, z którą wiąże przyszłość. Pragnie zostać nauczycielem a to bardzo odpowiedzialna funkcja. Chcielibyśmy wesprzeć go kursem przygotowującym do zdobycia dobrej pracy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!