spektakl dla Was - dar od serca dla nas ID: gjckuc

spektakl dla Was - dar od serca dla nas ID: gjckuc

4 642 zł from 35 000 zł

13%

4 642 zł

4 642 zł

from 35 000 zł

10 days

10 days

left

61

61

contributors
13%
Donate

DescriptionKochani!


Od wielu lat wraz z naszymi Darczyńcami wkładamy serce i starania by zarażać dobrą energią i przynosić radość dzieciom w miejscach w których najbardziej tego brakuje, organizując dla nich wyjątkowe spektakle w szpitalach, domach dziecka, hospicjach czy ośrodkach dla niepełnosprawnych i ofiarując im upominki.

o5f6800e7cd005ee.jpegZ powodu koronawirusa pozostaliśmy bez widowni, bez spektakli i bez wyraźnych perspektyw. Możemy tylko podjąć walkę, by o nas nie zapomniano.


SPEKTAKL OD NAS DLA WAS


Przygotowaliśmy dla Was zapis jednego z naszych spektakli, którym chcielibyśmy się podzielić. To magiczna opowieść pt. „Historia zaginionego snu”, która przeniesie Was w świat dziecięcej wyobraźni. A co się w niej wydarzy? Sami musicie zobaczyć...


Nasza życiowa energia, nie pozwala nam usiedzieć w miejscu. Dlatego, przekazujemy Wam nasz dar w postaci bajki wierząc, że rzeka obfitości płynie w obie strony. Aby móc utrzymać naszą ekipę i stałe koszty związane z działalnością bez widzów i spektakli "na żywo" potrzebujemy darów Waszego serca lub wybierzcie swoją nagrodę w postaci naszych usług, a zapewnimy Wam radość i rozrywkę.


Nasi przyjaciele pomogli nam w tym działaniu nieodpłatnie, za co należą się im od nas ogromne podziękowania. Agnieszka Szklarek, Tomasz Stańco, Krystian Gajewski oraz Małgosia Bochenek i jej piękna miejscówka Oaza Leńcze, dziękujemy!!!


DOBRO WRACA


Jeśli spektakl spodoba Wam się i uzbieramy pełną kwotę przygotujemy dla Was kolejne przedstawienie. Tym razem chcemy jednak zapłacić wszystkim za ich pracę, także do dzieła!

Oglądajcie, wpłacajcie, wybierajcie swoje nagrody! Dzielcie się tym z innymi, zapraszajcie innych do zabawy i udostępniajcie. Nie zapomnijcie dać łapki w górę na naszej stronie fb.

Wszystkim Wam dziękujemy i życzymy miłego odbioru!


Zobacz przedstawienie:

https://youtu.be/htCbOjaiuD8


HISTORIA ZAGINIONEGO SNU


Wszyscy wierzymy, że epidemia kiedyś się skończy, gospodarka rozkwitnie, a my spotkamy się ponownie z naszą publicznością.


Należymy do branży, która odczuła tę sytuacje wyjątkowo boleśnie. Drzwi do kultury jako pierwsze zostały zamknięte i jako ostatnie otworzą się. Nie jesteśmy teatrem instytucjonalnym, nie posiadamy własnej sceny. Brak eventów, zamknięcie wrót szkół, przedszkoli oraz szpitali dla osób trzecich wiąże się z unieruchomieniem naszych działań, które potwierdza 86% spadek naszych przychodów.

Tęsknimy za naszą małą widownią w szpitalach.


ZOBACZ CO ROBIMY DLA DZIECIAKÓW


http://teatr-usmiech.pl/ oraz fb https://www.facebook.com/TeatrZaJedenUsmiech/

f77a043d1da1dc00.jpeg


q1f543da111b0277.jpeg

p6d0b5bc14661372.jpeg


a71f6bb251c21a88.jpego5ddec6a0f8b1f44.jpeg

Contributors61

MM
Michal Muszynski
300 zł
A
ALP-TECH
200 zł
 
Hidden data
200 zł
BN
Bartlomiej Nowak
100 zł
J
jarek naumczyk
100 zł
MP
Malgorzata Ploszaj
100 zł
MG
Marcin Gromala
100 zł
MS
Mariusz Sojka
100 zł
AF
Anna Fidecka
100 zł
MK
Maciek Kański
100 zł
See more

Comments2

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Rewards

Donate 15 zł and more

bilet do teatru

bilet do teatru

Wraz z możliwością obejrzenia spektaklu przekazujemy Wam bilet do samodzielnego wydruku i wspólnej zabawy w teatr. Bilet jest w 3 wersjach: 2 kolorowe gotowe do wydruku i trzeci do samodzielnego pokolorowania.

chosen 9 times

Choose

Donate 50 zł and more

słuchowisko

Dostaniecie oprócz możliwości zobaczenia spektaklu słuchowisko do pobrania, które możecie włączyć Waszym pociechom podczas jazdy samochodem, wieczorem przed spaniem lub przy innych zajęciach, by umilić im czas.

chosen 15 times

Choose

Donate 100 zł and more

imienne podziękowanie za wsparcie na stronie i FB teatru

imienne podziękowanie za wsparcie na stronie i FB teatru

Puchniemy z wdzięczności!!! Za to, że zechcieliście podarować nam wyższą kwotę w akcie solidarności z nami, napiszemy imienne podziękowania na stronie teatru na blogu i w social mediach naszego teatru.

chosen 14 times

Choose

Donate 600 zł and more

urodzinki

Zrobimy dla Was imprezę urodzinową. Może być u nas w Osieczanach wystrzałowa impreza plenerowa z grą terenową i ogniskiem oraz animacjami, która będzie trwała 3h. Możemy też dojechać do Was do 120km i zorganizować ją u Was. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

chosen 1 time

Choose

Donate 1000 zł and more

wystrzałowe urodziny

urodziny w konwencji jakiej zapragniecie + spektakl. Może być u nas w Osieczanach lub z dojazdem do Was do 100km licząc od Krakowa.

Choose

Donate 1499 zł and more

spektakl podczas eventu lub innej imprezy np. wesele, komunia, chrzciny lub wydarzenie firmowe do 300km

spektakl podczas eventu lub innej imprezy np. wesele, komunia, chrzciny lub wydarzenie firmowe do 300km

Już należysz do naszej teatralnej rodziny! Zrealizujemy zamówienie na spektakl z naszego repertuaru podczas wszelkich imprez okolicznościowych, a nawet na wydarzeniach firmowych czy wystawianych przez gminę, miasto itp. z dojazdem do 300km. Szczegóły do uzgodnienia.

Choose

Donate 2000 zł and more

spektakl podczas eventu lub innej imprezy np. wesele, komunia, chrzciny lub wydarzenie firmowe powyżej 300km na terenie RP

spektakl podczas eventu lub innej imprezy np. wesele, komunia, chrzciny lub wydarzenie firmowe powyżej 300km na terenie RP

Jesteś naszym bohaterem! Zrealizujemy zamówienie na spektakl z naszego repertuaru podczas wszelkich imprez okolicznościowych, a nawet na wydarzeniach firmowych czy wystawianych przez gminę, miasto itp. z dojazdem nawet do najmniejszego zakątka na trenie całej Polski. szczegóły do uzgodnienia.

Choose

Our users created

556 239 whip-rounds


What are you collecting for today?