id: gphsbc

Komputery dla domu dziecka

Komputery dla domu dziecka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 344 fundraisers and raised 1 229 628 750 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!


Twitter w ostatnich tygodniach huczy od kolejnych zbiórek "celebrytów" na komputery, samochody i inne rzeczy, które zamiast pracą, wolą uzyskać poprzez zbiórki takie jak ta. Skoro w krótkim czasie, udało się Wam zebrać środki na super komputer dla jednej z aktywistek, to może uda Nam się także zebrać środki na mniej super, ale bardziej użyteczne komputery dla tych, którzy na swój sprzęt na razie nie są w stanie zarobić. W dobie pandemii i nauczania zdalnego, porządny sprzęt do nauki potrzebny jest przede wszystkim tym dzieciakom, którzy do dorosłego życia wejdą z domu dziecka.


Stąd też inicjatywa, aby pomóc im w edukacji i ułatwić zdalne nauczanie. Ile uda się zebrać? Oby jak najwięcej. Ile uda się za to kupić komputerów? Oby jak najwięcej, chociaż wbrew słowom znanego polityka, porządnego komputera za 300zł kupić się nie da.


Liczę na Waszą pomoc. O tym, które domy dziecka zostaną obdarowane, zdecydujemy w trakcie zbiórki. Jeden z domów dziecka wskaże osoba, która dokona najwyższej wpłaty. Co do reszty - zdecydujemy.


Liczę na Was i miejmy nadzieję, że chociaż jedna placówka zostanie wyposażona w nowy sprzęt ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!