id: gu95dd

Pomoc w Poszukiwaniach!

Pomoc w Poszukiwaniach!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 317 fundraisers and raised 1 214 701 669 zł

What will you fundraise for today?

DescriptionNasza grupa powstała wskutek zaginięć w naszych okolicach. ... zaginął bez śladu, a my postanowiliśmy pomóc w poszukiwaniach.

I tak się zaczęło…

Od tego czasu z dnia na dzień, coraz częściej myśleliśmy o założeniu podmiotu, który będzie zajmował się pomocą rodzinom i bliskim osób zaginionych. 

Z czasem, nasza grupa docierała do większej ilości osob, dlatego za Waszą namową rozmyślamy nad zaopatrzeniem się w specjalistyczny sprzęt. Większość dotychczas opłacaliśmy z własnej kieszeni, natomiast nie możemy być obojętni waszym prośbą, jak Wy chcecie pomóc nam, stąd też zostawiamy Wam tą zrzutkę.

Rozmyślamy nad dronem z kamerą termowizyjną, który jest nieocenioną pomocą podczas wszelkiego rodzaju działań po zachodzie słońca. Dokupujemy co chwilę to nowe ubrania czy buty czas najwyższy zainwestować raz a na długi okres. W głowie jest odesłanie psiaków które pokochaliście na specjalistyczne kursy jak i Nas na doszkolenie się. Też gdzie nie gdzie myśli są że jeśli obecne psiaki będą za ciężkie do przeszkolenia z faktu na wiek może czas pomyśleć o kolejnym członku rodziny. Rzeczy które wypadało by kupić a my z niektórymi aż odwlekamy jest za dużo, z faktu że robimy to wyłącznie z wolnej woli, z dobrego serca - i chcieliśmy wszystko sami, z własnych funduszy na bieżąco opłacać. Natomiast Wasze zaangażowanie gdzie na każdej z transmisji jest Was ponad 1.000 osób na żywo, to Jakie robicie zasięgi dla Rodzin i to jak Wy bardzo martwicie się i prosicie byśmy również zadbali o Samych siebie zmotywowało nas do podjęcia tego kroku. Właśnie dlatego Tu jesteś i czytasz ten poooooost.

To, co w głównej mierze charakteryzuje naszą grupę to jej interwencyjny charakter. Oznacza to, że nie kwestie formalne, nie autopromocja, branding i własny PR są dla nas najważniejsze. Najważniejsza dla nas jest rzeczywista pomoc, a przede wszystkim ratowanie ludzkich żyć. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją czy służbami: policją, strażą pożarną, fundacjami, stowarzyszeniami i innymi podmiotami. A dzięki Wam Widzą z naszych transmisji na żywo zaprzeczamy samym sobie i robimy przy okazji super PR do okoła całej akcji gdzie możemy dotrzeć do większej ilości osób które to pomogą w poszukiwaniach bądź które mogły mieć styczność z Zaginionym.

W planach oczywiście mamy dalszy rozwój. Być może dzięki patronom lub osobom, które do nas dołączą, rozszerzymy obszar naszego działania. 

Pomoc rodzinom osób zaginionych

Bardzo często rodziny, osoby, która zaginęła nie wiedzą jakie kroki podjąć, by rozpocząć poszukiwania. My jako ochotnicy przez cały proces przygotowania do rozpoczęcia akcji poszukiwawczej pomagamy w samych czynnościach w terenie.

Na razie jako ochotnicy, jednak może kiedyś jako oficjalnie zarejestrowana Fundacja bądź Stowarzyszenie będziemy działać na rzecz rodzin i bliskich osób zaginionych.

Nasza grupa składa się wyłącznie z Amatorów, niejednokrotnie podkreślaliśmy że oprócz chęci nie posiadamy przeszkoleń, których wiedza i doświadczenie są niezbędne w obliczu poszukiwań osoby zaginionej. Lecz nie odbiegamy tak bardzo od tych którzy zajmują się tym zawodowo (służby). Zato My udowadniamy że nie ma barier i ograniczeń i jeżeli naprawdę komuś zależy to nawet po 10 godzinach pracy, idziemy na kolejne 10 godziń poszukiwań nawet jeśli mielibyśmy szukać w mroku, w mrozie, w deszczu. Zresztą swoje już Udowodniliśmy.

 

Osoby zaginione - wspieramy poszukiwania

Oprócz oczywistej potrzeby zgłoszenia zaginięcia do służb tj. policji, możecie Państwo również skorzystać z naszej pomocy, zarówno poprzez przygotowanie do czynności poszukiwawczych, pracy w terenie, ale także skorzystać z naszych zasięgów i zaprzyjaźnionych mediów.

Nasze profile w mediach społecznościowych pozwolą na zwiększenie zasięgu poszukiwań, tym samym zwiększają szanse na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. 

Jeśli są Państwo z najbliższej rodziny osoby zaginionej, serdecznie zapraszamy do jak najszybszego kontaktu. Każda sekunda może się liczyć.

Jeśli już zgłosiłeś zaginięcie bliskiej osoby na policji, zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy nas Ochotników, którzy chętnie i z dużą energią podejdą do każdego wyzwania w terenie. Pomożemy Ci zorganizować akcję poszukiwawczą w terenie. Ponadto, poprzez nasze profile w mediach społecznościowych oraz dzięki zaprzyjaźnionym mediom zwiększymy zasięg informacji o zaginionej osobie, co zwiększy szanse na szczęśliwe zakończenie sprawy.

Niezależnie czy osoba zaginiona to osoba dorosła, chora czy też jest dzieckiem, z pewnością możemy Ci pomóc w poszukiwaniach.

Jesteśmy ambitną i świeżo powstałą grupą, której celem jest pomoc każdemu, kto jej obecnie potrzebuje w sprawach związanych z poszukiwaniem osób zaginionych na terenie województwa małopolskiego, ale też w innych częściach południowej Polski.

To, co odróżnia nas od służb mundurowych to fakt, że reagujemy niemal natychmiast po zgłoszeniu. Niezależnie czy to środek letniego dnia, czy zimna grudniowa noc. Warunkiem udzielenia pomocy jest zgłoszenie sprawy na policję!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!