id: gv7gxm

Na rozwój strony

Na rozwój strony

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 547 fundraisers and raised 1 216 876 505 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie :)

Pozwólcie nam napisać kilka słów na temat tej zrzutki i powodach jej założenia. Nie będzie to jakiś piękny, napisany oficjalnym językiem tekst..., a raczej coś, co chcielibyśmy Wam przekazać przy piwie jak naszym dobrym znajomym, bo tak w pewnym sensie Was traktujemy.


Od 2013 roku prowadzimy stronę, wkładając w to całe swoje serce, raz wychodzi nam to lepiej, raz gorzej, ale angażujemy się w to w 100% każdego dnia.

Codziennie próbujemy wyszukiwać bieżące informacje, ciekawostki, ważne komunikaty pogodowe i wreszcie archiwalne lub aktualne zdjęcia czy filmy pozwalające zobaczyć co słychać w ukochanych Gliwicach.

Nasz cel to ciągły rozwój i udoskonalanie naszej strony, chcemy również zainwestować w sprzęt, który pozwoli zapewnić nam na lepszą pracę.


Wszystkie treści które zamieszczamy u nas zawsze były, są i będą darmowe, nawet gdy dany post otrzymuje kilka tysięcy polubień, nie wiąże się to przecież z żadnymi przychodami.


Jeśli uważacie, że działalność strony Twoje Gliwice warte jest symbolicznego wsparcia, będzie to dla nas duża forma docenienia. Niczego po tej zbiórce nie oczekujemy, zwłaszcza w obecnych czasach, trudnych finansowo dla tak wielu osób. Jeśli jesteś w sytuacji, w której liczysz każdy grosz, trzymamy kciuki, żebyś niebawem mógł pozwolić sobie na taki luksus jak wspieranie twórców internetowych. Niczym się nie martw, Twoje Gliwice nadal będzie dla Ciebie dostępne i całkowicie darmowe. Jeśli uznasz że lubisz to, co robimy i nie odczujesz zrewanżowania się wydaniem 5, 10 czy 20 złotych, bardzo wspomoże nasz rozwój i realizację dalszych planów z nią związanych :)There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!