id: gv9b9p

Na piecyki rakietowe, uzdatniacze wody, paliwo

Na piecyki rakietowe, uzdatniacze wody, paliwo

Our users created 1 169 465 fundraisers and raised 1 218 432 072 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wyposażamy żołnierzy ukraińskich w nieśmiercionośne przedmioty. Piecyki rakietowe, filtry do wody, opaski uciskowe, paliwo.


Piecyk rakietowy - Potrzebny do sporządzenia posiłku. jest w miarę lekki, waży około 10 -12 kg i można go przenosić. Pali się w nim byle czym, a konstrukcja zapewnia także dogrzanie pomieszczenia, w którym się przebywa. Jeśli do palenia użyje się w miarę suchego drewna, wtedy ilość dymu jest minimalna.


Uzdatniacze, filtry wody - będąc na froncie, żołnierze piją wodę nawet z ... kałuży. Tak, to prawda. Dlatego są dla nich niezbędne filtry do wody. W miarę wygodnie i wydajne. My chcemy dostarczać im tak skonstruowane, że wodę wlewa się do worka i tam jest już gotowa do spożycia. Z jednego takiego worka może napić się nawet 10 osób.


6G9WEWmSsT9xXDt1.jpg

Fotografia ze strony producenta, takie worki chcemy kupić. Nazwa producenta Katadyn.


Specjalistyczne racje żywnościowe - stosowane przede wszystkim w bardzo trudnych warunkach terenowych i pogodowych, gdzie nie ma możliwości przyrządzenia posiłku: W warunkach pokojowych są to tratwy ratunkowe, w wysokich górach czy w klasycznym survivalu, a także w warunkach bojowych. Jedno opakowanie jest lekkie i wystarcza, aby utrzymać żołnierza przy życiu przez 9 dni.

keTG9iZFDLBKLrIz.jpg

Te racje żywnościowe ratują życie, pomagają przetrwać w ekstremalnych warunkach.


Opaski uciskowe - Potrzeba posiadania takiejopaski nie trzeba wyjaśniać. To proste i niezwykle często ratujące życie urządzenie. Niestety kosztuje sporo. A jest używane także do ratowania życia rannemu wrogowi, czym żołnierze ukraińscy sami pozbawiają się takiej opaski. Żadne ilości nie są za duże. Wysłaliśmy ich już bardzo wiele.


Paliwo - By to wszystko zawieźć potrzebne jest paliwo, co wiąże się z pieniędzmi. Jeśli uda się zebrać pewną kwotę, to po zakupie podanych wyżej podstaw, pozostała kwota zostanie użyta na zakup paliwa potrzebnego do zawiezienia zakupionych rzeczy.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 23

EK
Liliana Cosel
300 zł
PI
Piotr
50 zł
MA
Marek Adamkiewicz
100 zł
KA
Kasia
30 zł
JS
Asia
20 zł
 
Hidden data
20 zł
JP
Jerzy P.
50 zł
PK
Piotr Kordus
20 zł
WJ
50 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!