id: gw5kf7

Pomoc w spłacie kredytu

Pomoc w spłacie kredytu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 819 fundraisers and raised 1 217 248 314 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam od 8 lat mam własną rodzinę mam wspaniałą Żonę jak i 7 letniego Syna naszym mażeniem był własny kąt lecz nie było nas na niego stać za gotówkę ja prawięc staraliśmy się o kredyt w rożnych bankach lecz dostawaliśmy tylko odmowę (brak zdolności kredytowej) wreszcie

Witam od 8 lat mam własną rodzinę mam wspaniałą Żonę jak i 7 letniego Syna naszym mażeniem był własny kąt lecz nie było nas stać na niego za gotówkę, ja pracowałem jako kierowca Żona w super markecie, staraliśmy się o kredyt w rożnych bankach lecz dostawaliśmy tylko odmowę (brak zdolności kredytowej) wreszcie udało się uzyskać kredyt ale gotówkowy w 2014r. więc po długim namyśle i wachaniach postanowiliśmy wziąć kredyt aby odmieniło się nasze życie kwota 197000zł. Na 120miesiecy kwota raty 2203zł. Trochę duża rata ale po 10 latach było by nasze.

Było by wszystko ok gdyby nie dotknęła mnie Choroba Meniere'a lekarz zabrał mi uprawnienia bo dwu krotnie straciłem przytomność w czasie pracy i zabrano mi prawo jazdy na wszystkie kategorie. Na dzień dzisiejszy jesteśmy bezradni nasze dochody miesięczne to 2600zł a opłat mamy razem z kredytem ok2850zł miesięcznie na dzień dzisiejszy zostało do spłaty ok 250000zł wraz z odsetkami fajnie było by to spłacić i dalej żyć bez długów a mógłbym się skupić na moim leczeniu choroby. Proszę o wsparcie symbolicznej złotówki

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!