id: gwpwcn

Na operację

Na operację

Our users created 1 189 068 fundraisers and raised 1 252 609 579 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, nazywam się Aurelia, mam 24 lata, lubię grać w erpegi, malować figurki, studiuję psychologię i jestem transkobietą.


Terapię hormonalną rozpoczęłam w lutym 2022 roku, a od października 2021 roku przyjmuję blokery hormonalne. Pozwala mi to funkcjonować w ciele, w którym w końcu czuję się komfortowo, ale nie jest to jeszcze koniec mojej drogi. Kolejnym punktem w mojej tranzycji jest operacja orchidektomii, czyli usunięcia gonad produkujących męskie hormony płciowe. Pozwoli mi to zmniejszyć odczuwaną dysforię, oraz sprawi że nie będę musiała przyjmować blokerów hormonalnych. Oprócz komfortu wynikającego z braku obowiązku kłucia się komicznie dużą igłą co 4 tygodnie, nie będę się też musiała martwić o potencjalne komplikacje zdrowotne i inne efekty uboczne (np. uderzenia gorąca), oraz pozwoli mi to odciążyć portfel o ok. 170 złotych miesięcznie.


Do wykonania zabiegu orchidektomii zdecydowałam się na klinikę T&T Medical we Wrocławiu. Koszt zabiegu razem z wcześniejszą konsultacją to 4250zł. Jako że nie posiadam obecnie stabilnej sytuacji finansowej (pracuję ile mogę przy studiach dziennych, jednocześnie płacę czesne, ponoszę koszta terapii hormonalnej i okresowych badań lekarskich, a to w połączeniu z wysokimi kosztami życia i inflacją sprawia że nie jestem w stanie pokryć samodzielnie tak dużego jednorazowego wydatku. Stąd proszę o pomoc poniższą zrzutką.


Dziękuję bardzo za każdą wpłatę <3

LAOtHIgPc0dSH1vG.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 25

WN
Weronika Nowak
15 zł
 
Hidden data
hidden
MA
maja
50 zł
 
User unregistered
200 zł
GS
George Soros
214 zł
KZ
K Z
20 zł
GK
Gabriela Kruszona
100 zł
SE
Senti
200 zł
OR
Orestes
8 zł
MK
Da Red Gobbo
213,70 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters