id: h222c6

STUDENT INWALIDA z zakazem pracy ZBIERAna profesjonalny dron DJI MAVIC 2 EP do OBRONY_PRACY_INŻ

STUDENT INWALIDA z zakazem pracy ZBIERAna profesjonalny dron DJI MAVIC 2 EP do OBRONY_PRACY_INŻ

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 194 fundraisers and raised 1 216 338 479 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jestem STUDENTEM INWALIDĄ z całkowitym zakazem pracy! Jestem na ostatnim semestrze (4 rok) studiów inżynierskich i zbieram na dron DJI MAVIC 2 ENTERPRISE z termowizją i 'FlyMore Kit' do pracy inżynierskiej jaką pisze i w marcu 2020 (o)bronię! Mam całkowity zakaz pracy przez zatargi z Śląską prokuraturą które zaszły już tak daleko że Polskę czeka kara gorsza i droższa niż kolejny rozbiór polski ale ja mogę nie mieć emocji bo ma perfidia nie zna granic a trybunał w Strasburgu mailowo wysyłał mi już zaproszenia ale póki nie dostanę papierowej wersji do skrzynki pocztowej to nie zamierzam się tam zjawić o czym wiedzą bo wielokrotnie to pisałem w wiadomościach e-mailowych do tego trybunału (PRAW CZŁOWIEKA) w STRASBURGu!! ;)

Stąd dano mi całkowity zakaz pracy i rentę gdyż uzyskałem tylko 100% poprawnych wyników z badań lekarakich jakie przeszedłem a to nawet lekarze przyznali się że oni mieli niższe wyniki więc to ja mogę być prawdopodobnie chory! Oczywiście odwołałem się i za pół roku w wojewódzkim 'ośrodku specjalistycznym' powiedziano po kolejnych testach że znów mam 100% poprawnych wyników ale nie będą podważać zdania lekarzy z powiatu bo za dużo tłumaczenia dla nich a wszystko muszą udowadniać dlaczego mają odmienne zdanie że 100% zdrowia = zdrowy a nie prawdopodobnie może być chory! Tylko nie wpadli na pomysł że ZAWSZE NAGRYWAM minimum na dyktafon choć filmiki z konfrontacji w prokuraturze z sprawczynią mego wypadku (czy próby zabicia mnie do czego się przyznała) popełnionej przez sprawc(zyni)ę przyznającą się do winy ale konfrontacji przeprowadzanej pzez ASESOR A. Mrozek którą nagrałem na telefon komórkowy mając wtedy telefon na smyczy powieszony na szyi, są już w posiadaniu przyjaciela Włodimira Włodimirowicza Putin'a na Kremlu! Zamiast zrzutki może zainteresuje się współpracą ze mną jakiś adwokat który podejmie sprawę w której jestem poszkodowanym przez prokuraturę Rybnicką rejonową przez okręgową w Gliwicach po odwoławczą apelacyjną z Katowic a wynagrodzenie dostanie nawet ponad 50% kwoty ODSZKODOWANIA (MINIMUM 1MLN ZŁ) bo prokuratura Śląska próbowała mnie już nawet zamordować a dowody mam na to niezbite ale szkoda mi życia na ruszanie gówna bo ono śmierdzi! a gównem tym są śląscy prokur(w)atorzy!i!

Po 'wypadku' stwierdzono u mnie 68% uszkodzenia ciała ale z kilku miesięcznej śpiączki wybudzilem się silniejszy! :) Nie nieściemniam tylko wolę kompromitować Polskę na świecie zaprzyjaźniając się nawet z przyszłym carem Europejskim Włodimirem P. Choć z polskich maili nieszło do niego na Kremlowską skrzynkę napisać ale Yahoo akceptuje duma Rossyjska i czyta to ktoś bo odpisuje (Niby PREZYDENT Rossiji Włodimir P.) choć sam do końca nie rozumiem jego polityki bo wykorzystał narazie moje dowody na to jak w kraju członkowskim UE traktuje się obywateli więc anektował sobie Krym (z UA a nie UE) zamiast dążyć do przynajmniej wyrzucenia z członkostwa w UE polski (bo UE to wspólnota krajów cywilizowanych a narzucająca mi obywatelstwo z racji urodzenia (na co wpływu nie miałem;) ) polska nie zasługuje na uważanie jej za kraj cywilizowany! Może to przez 'jego'(Włodimira) znajomości z Donald'em T. [jak twierdzi aktualnie podający się za prezydenta elekta kraju PL (wstyd mi napisać pełną nazwę i nie napisałbym nazwy z dużej litery bo to okazanie szacunku, a do tego kraju mieć go nie potrafię) wybranego przez suwerena A. Duda] którego przewodniczący terenu okupowanego nadal przez Polki i Polaków nazywa 'PRZEWODNICZĄCYM WYIMAGINOWANEJ WSPÓLNOTY' ? ;) SAM WŁODIMIR P. stwierdził w jednym z maili że 'Polak kak sabaka' jak przetłumaczył translator bo ja Rosyjskiego niewiele panimaje ;) Ale sabaka to pies więc Polaka da się lubić jak psa choć raczej nie KAŻDEGO jak wynikało z całego maila! Lubię Włodimira bo uważam go za sqrwiela jakich niewielu a sam taki jestem! Choć ja akurat jestem mocno nawrócony po jednej z kilku śmierci klinicznych jakie mam za sobą stąd nie we wszystkim się z nim zgadzam ale podoba mi się motto życiowe Putina który sam twierdzi że 'Tylko Sam Pan Bóg może osądzać ludzi ale' dodaje 'sam przecież mogę ich do niego wysyłać!' ;) Za to go uwielbiam bo dla Śląskiej prokuratury sam wyszukiwalem i wybierałem osoby które na wielu popełniały SAMO(za)BÓJSTWA! (Może nawet znasz kogoś kto 'zginął taką śmiercią'?) DOWODY na to jak zginął Lepper widział chyba każdy ale tylko niewielu lekarzy specjalistów wie że to nie było samobójstwo bo widzieli ułożenie rąk i mięśni w nich jak się zacisnęły!!! Znam się na tym nie będąc lekarzem ale wiem na co zwracać uwagę czy to samobójstwo czy zabójstwo przez samobójstwo na kimś! (tak wielu lekarzy współpracowało z śląskim PRZEDSZKOLEM GANGSTERSKIM bo wiadomo że oni mogą stwierdzać powód śmierci jaki ustalono i opłacono wcześniej!) Możemy porozmawiać o tym skąd mam tego pewność jeśli doczytał(a/e)ś aż tutaj i możesz wesprzeć mnie wpłacając mi coś na prywatne konto w mBanku: 77 1140 2004 0000 3702 4196 9499 najlepiej z dopiskiem 'z zrzutka.pl' 'na dron' 'do pracy inżynierskiej' i dodając kontakt do siebie, a odezwę się na 100% do 30 dni!

30 dni Myślisz że to długo i zraziłem Cię tą informacją? Nie zawsze mam internet więc nie zawsze sprawdzam konto codziennie! Ale odezwę się z podziękowaniem na 100% nawet po tym jak znów trafię do sanatorium na zadu(3,14)u bez zasięgu!

Tak (3,14)- to w skrócie liczba PI jeśli nie domyślasz się! ;) Pozdrawiam

Z poważaniem Krzysiek Odolecki

P.S. Czytając całość dziwisz się że tak perfidnie potrafię dochodzić swych praw? Jeśli pomyślisz że jestem 'ptakiem co sra we własne gniazdo' to uwierz mi że od conajmniej 10lat wiem że urodziłem się w szambie więc gdzie mam to robić?

Zapraszam na moje produkcje amatorskim dronem jaki posiadam na moim kanale YouTube :

https://m.youtube.com/channel/UCTMmaXOwZddXfjrdlSPuLDg

Głównie z wspólnoty chrześcijańskiej do której należę od kilku lat! 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

 
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!