id: h2ajde

Operacja i leczenie mojego kochanego psa

Operacja i leczenie mojego kochanego psa

Our users created 1 188 453 fundraisers and raised 1 251 389 847 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nigdy nie przypuszczałam że będę musiała prosić o pomoc.

Mam jednak nadzieję że są wśród Was osoby które nie przejdą obok tego obojętnie.

Zrzutka ma na celu zebranie środków na leczenie mojego ukochanego psa i zapewnienie mu życia bez bólu.

W wieku 5 miesięcy rozpoczął się nasz czarny scenariusz, gdzie pewnego dnia maluch zaczął krzyczeć z bólu i poruszał się na 3 nogach. Po wizycie u niekompetentnego lekarza weterynarii problem został zbagatelizowany i bez badań czy diagnostyki stwierdzono u niego młodzieńcze zapalenie kości otrzymując tylko serię zastrzyków przeciwzapalnych które zakryły prawdziwy powód kulawizny.

Pełen wigoru pies dorastał nie dając objawów tak poważnego problemu który faktycznie rósł razem z nim. Mając obecnie rok od kilku dni problem nawrócił. Podjęłam natychmiastową decyzję o znalezieniu dobrego ortopedy który zrobi mu dokładne badanie. Po pierwszej wizycie która objęła wszystkie możliwe zdjęcia RTG całego kośćca (1000zł)i stawów wywołała ogromny smutek w naszej rodzinie.

Diagnoza - osteochondroza stawu barkowego. Chrzątka dosłownie "wyparowała" a głowa kości ma ubytek co wywołuje okropny ból z każdym ruchem.

Bez zastanowienia wypytałam o najlepsze rozwiązanie i został zakwalifikowany do leczenia OCD stawu barkowego prawego z użyciem PRP. Właśnie jesteśmy po pierwszym zabiegu (2100zł) i czekają nas kolejne 2.

Następnym etapem będzie kontrola jak przy pierwszej wizycie w celu określenia skuteczności terapii.

Kolejnym krokiem po uzbieraniu funduszy będzie operacja mikrodrillingu głowy kości ramiennej. (5000-7000zł)

Po wstępnej rozmowie z fizjoterapeutą który prowadzi mojego psa od dawna ustaliliśmy że potrzebna będzie seria 10 zabiegów magnetoterapii i laseroterapii 1500zł) w celu pobudzenia komórek do regeneracji oraz kontynuacja ruchu na bieżni wodnej z której dotychczas korzystał z dużym efektem.( 800zł/ mc)

Również została podjęta decyzja o zmianie żywienia na karmy specjalistyczne oraz dożywotnią suplementację chondroprotetykami.

Wszyscy zaangażowani w pomoc widzą zielone światło, że po wszystkim wyjdzie słońce i moje kochane maleństwo dalej będzie biegać po polach odrabiając wszystkie młodzieńcze zaległości które cierpienie mu odebrało.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 65

KA
Kamila
175 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
KA
Kamila
250 zł
 
Hidden data
hidden
JD
Judyta Dąbek
20 zł
JO
Joanna
50 zł
MK
Marta i Tymon
100 zł
MS
Mariola Sklorz
hidden
MZ
Maciej Zieliński
hidden
See more

Comments 8

 
2500 characters