id: h37chu

Operacja kolana

Operacja kolana

Our users created 1 186 620 fundraisers and raised 1 247 098 136 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wsparcie dla Karola. Rekonstrukcja więzadeł krzyżowych.


Karol Bąk, zawodnik Klubu Sportowego Bresna Brzeźno, podczas meczu ligowego doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego oraz naderwania więzadła krzyżowego tylnego, dodatkowo została uszkodzona łąkotka oraz doszło do naderwania mięśnia łydki. 


Karol obecnie znajduje się w fazie leczenia bardzo przewlekłej i groźniej kontuzji wykluczającej go z gry na bardzo długi okres. Nieodzownym elementem powrotu do pełni zdrowia jest odpowiednia rehabilitacja. Kwota, która jest potrzebna do realizacji wszystkich założeń przekracza możliwości finansowe naszego zawodnika oraz klubu. Koszt operacji a następnie rehabilitacji to ok. 20 000 zł, dlatego z góry dziękujemy za każdą wpłatę.Szanowni państwo, 

w życiu każdego sportowca niezwykle ważne jest tzw. „zwycięstwo”. To zwycięstwo jest teraz Karolowi najbardziej potrzebne, aby w pełni powrócić do tego co najbardziej kocha w swoim życiu, czyli grania w piłkę nożną oraz zwycięstwo przede wszystkim w powrocie do pracy i wypełnianiu swoich codziennych obowiązków w życiu prywatnym.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 107

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!