id: h96bwk

Pomóżmy uczniom ILO w Gdańsku wyjechać na FINAŁY ŚWIATOWE w USA!

Pomóżmy uczniom ILO w Gdańsku wyjechać na FINAŁY ŚWIATOWE w USA!

Our users created 1 187 947 fundraisers and raised 1 250 066 162 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomóżmy uczniom ILO w Gdańsku wyjechać na FINAŁY ŚWIATOWE w USA!


Marzenia uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku się spełniły i dzięki wysokiemu wynikowi na konkursie Odysei Umysłu zakwalifikowali się na finały w USA w dniach 21-24.05! Jednak wyjazd jest bardzo kosztowny, dlatego prosimy o Państwa wsparcie.


W dniach 6-7 kwietnia odbyły się ogólnopolskie finały w konkursie kreatywności - ODYSEJA UMYSŁU. Nasza drużyna zajęła dające awans 2 miejsce w problemie „Sztuka, że ej-aj!” w grupie wiekowej III! Tym samym uczniowie uzyskali prawo reprezentacji szkoły, miasta i kraju na Finałach Światowych Odysei Umysłu w USA! 


Odyseja Umysłu to międzynarodowy program kreatywnego rozwiązywania problemów, który angażuje uczniów w zadania wymagające innowacyjnego myślenia i pracy zespołowej. Uczestnicy pracują nad różnorodnymi problemami, wykorzystując swoje umiejętności w dziedzinach takich jak sztuka, technologia i teatr. Rozwiązania prezentowane są podczas turniejów krajowych, a najlepsze drużyny mają szansę na udział w Finałach Światowych.


Wicemistrzowie w swojej kategorii przez pół roku mieli za zadanie stworzyć maszynę, która w magiczny sposób będzie przekształcać dzieło sztuki, które jej się nie podoba na bardziej w jej stylu.

Uczniowie ILO wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także artystycznymi. Nasza drużyna w swoim przedstawieniu przeniosła widzów do niesamowitego biura projektowego, w którym dzieła stworzone przez uczniów (makieta miasta, modernistyczne projekty oraz meble przekształcane na fasadę budynku) są oceniane przez naszą maszynę.


Naszym uczniom udało się zrealizować swoje marzenia i awansowali do finałów w Stanach Zjednoczonych! Teraz szukamy wsparcia finansowego, ponieważ podróż jest kosztowna. Koszt udziału z lotami, transferami i konkursem sięga 8.500 złotych za osobę, co niestety mocno nadwyręża domowe budżety uczestników. 

Zachęcamy więc do wsparcia naszej drużyny!!!


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 18

JJ
Jolanta Jaszkie
100 zł
ES
Ewa
100 zł
OK
Oliwia
20 zł
 
Hidden data
200 zł
IN
Ilona Niedziela
300 zł
FR
Friend
30 zł
EZ
Ewa
100 zł
Joanna
200 zł
PD
Piotr Depka
100 zł
LW
Łukasz
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!