id: hdk2yw

Rozwój Akredytowanego Centrum Szkoleniowego First Aid Med

Rozwój Akredytowanego Centrum Szkoleniowego First Aid Med

2 702 zł 
from 150 000 zł
1%
348 days left
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

Jesteśmy firmą szkoleniową, która powstała w 2015 roku. Zajmujemy się głównie organizacją kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Planujemy stworzyć duże, potężne centrum szkoleniowe, które oferowałoby kursy i szkolenia z pierwszej pomocy różnych organizacji nie tylko wg. standardów polskich ale również europejskich jak i światowych. 

Nasze Centrum Szkoleniowe zostało zbudowane od podstaw bez żadnego wkładu własnego. Obecnie cały nasz sprzęt oraz materiały szkoleniowe zostały zakupionione z prywatnych pieniędzy naszych instruktorów i to własnie dzięki wsparciu naszych instruktorow możemy pochwalić się uzyskaniem wielu dobrych opini, referencji oraz uzyskaniem dwóch międzynarodowych akredytacji (EFR oraz IFACC) zajmujących się szkoleniem ratowników oraz instruktorów pierwszej pomocy. 

Wierzymy, że kluczem do ratowania życia ludzkiego jest pierwsze ogniwo łańcucha przeżycia czyli wcześne rozpoznanie zagrożenia życia i szybkie wdrożenie odpowiednich umiejetności ratownicznych, dlatego staramy się kłaść główny nacisk na rozwój podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, a naszym głównym celem jest przeszkolenie jak największej liczby osób z tego zakresu.

Liczymy, że dzięki waszej pomocy uda sie zebrać fundusze na rozwój naszego centrum szkoleniowego co pozwoli na prowadzenie jeszcze większej liczby szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. 

Dziękujęmy za każde wsparcie.
Pozdrawiamy
Zespół First Aid Med

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 8

AB
Czekoladowy Zajączek
1 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
71 zł
RM
Ra-v
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
200 zł

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

795 059 whip-rounds

and collected

610 606 649 zł

What are you collecting for today?