id: hmm5cw

Marzenia,leczenie,ciężka praca.

Marzenia,leczenie,ciężka praca.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 072 fundraisers and raised 1 227 867 434 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie! Otóż jestem młodą,miłą i szczęśliwą 21-latką. Co najważniejsze stawiam na swój rozwój, zaczynam od zera i piętrze się ku górze! Uczęszczam na studium medyczne, moim marzeniem jest zostać pielęgniarka. Na dzień dzisiejszy pracowałam w sklepie spożywczym, mały sklepik osiedlowy, szef? Szef naprawdę w porządku, niestety do czasu.. otóż powiedziałam mu, ze za ponad miesiąc będę miała operacje usuwająca chrzęstniaka (łagodny nowotwór). On na to nie ma sprawy.. jestem tydzień po zabiegu, a Szef szuka nowej pracownicy.. chce mnie od tak zostawić na lodzie.. abym mogła spokojnie ukończyć szkole, którym jestem moim największym marzeniem! Po dojściu do pełnego zdrowia Muszę wyjechać za granice do pracy, niestety nie mam takich oszczędności, aby starczyło mi na bilet oraz na pierwsze dni wyżywienia..

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!