id: hmmruy

Zbieram na moją pierwszą książkę

Zbieram na moją pierwszą książkę

Our users created 1 178 008 fundraisers and raised 1 231 336 126 zł

What will you fundraise for today?

Description


Witaj! Jestem Anik. Dzisiaj pragnę podzielić się z Tobą czymś naprawdę wyjątkowym – projektem, który leży mi na sercu: moją pierwszą książką . Kiedy skończyłam 50 lat, zrozumiałam, że ten sen, który przez lata wydawał się być poza moim zasięgiem, właściwie nigdy nie przestał we mnie tlić. Życie zawsze przedstawiało mi inne priorytety, nigdy nie było „tego właściwego momentu” na zrealizowanie tego, co tkwiło głęboko w moim sercu – mojej kreatywnej pasji, która tak długo czekała na swoje wielkie przebudzenie.

Aż do dnia, który wszystko zmienił. Moja walka z ciężką depresją doprowadziła mnie do miejsca, gdzie zmuszona byłam stanąć twarzą w twarz z moją własną prawdą. W murach kliniki przyszedł ten przełomowy moment olśnienia, który pokazał mi, jak niebezpieczna była ścieżka, którą do tej pory podążałam. To właśnie wtedy, wśród ciszy i refleksji, narodziła się myśl o książce „Skarbie, po prostu powiedz... Nie!”.

To historia dla nas, kobiet, które zastanawiają się na progu wielkiej zmiany – jak odnaleźć i ponownie pokochać samą siebie. Opowiada o naszych tajemnych pragnieniach i marzeniach, które zbyt często skrywamy pod grubą warstwą społecznych oczekiwań, w imieniu rodziny, dzieci, czy związku. Jestem przekonana, że moje słowa mogą dotknąć serc wielu z nas, zachęcając do życia pełnego „tak” dla siebie i „nie” dla ograniczeń narzucanych przez innych lub nas samych.

Proszę, dołącz do mnie w tej niezwykle osobistej podróży. Twoje wsparcie – czy to emocjonalne, czy finansowe – jest dla mnie nieocenione. Każdy gest solidarności przybliża mnie do realizacji marzenia o byciu autorką, która ma szansę wpłynąć na życie innych. Jeśli czujesz, że moja historia rezonuje z Twoją własną, bądź z nami, bądź jednym z tych wyjątkowych ludzi, którzy pomagają marzeniom wzlecieć wysoko.

Z głębi serca dziękuję Ci za każdą chwilę, którą mi poświęciłeś, za każde dobre słowo, każdą darowiznę i za podzielenie się tym listem. Niech nasze drogi będą pełne światła i wzajemnego wsparcia.

Z serca dziękuję, Twoja Anik, wkrótce autorka „Skarbie, po prostu powiedz... Nie!”


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!