id: hn3w37

Pomoc dla wszystkich #NieNaŻartych.

Pomoc dla wszystkich #NieNaŻartych.

Our users created 1 179 381 fundraisers and raised 1 233 345 967 zł

What will you fundraise for today?

Description

W tej nierównej walce z koronawirusem niektórzy z nas potracili prace, tracąc tym samym główne źródło utrzymania dla swoich rodzin. Niektórym zaczyna brakować pieniędzy na podstawowe produkty jak chociażby jedzenie czy środki czystości. Zainspirowani akcją firmy Warszawski Koks chcemy pomóc każdemu #NieNaŻartemu, który aktualnie tej pomocy potrzebuje.


Twoi rodzice stracili pracę? Ucięli Ci etat, a masz na utrzymaniu całą rodzinę? Nie masz z czego zapłacisz czesnego, bo galeria handlowa, w której pracujesz jest zamknięta? Pomożemy Ci! Jeżeli jesteś jedną z osób, która aktualnie znalazła się w katastrofalnej sytuacji finansowej, napisz do nas na maila: [email protected]


W mailu opisz swoją sytuację, podaj swój numer telefonu oraz imię i nazwisko - zadzwonimy w celu weryfikacji osoby oraz poprosimy o podanie numeru konta. Zapewniamy, że Twoje dane nie zostaną nikomu upublicznione.


Następnie my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby w tym ciężkim okresie żadna #NieNaŻarta i żaden #NieNaŻarty nie chodził głodny. Planowaliśmy wysłać paczki z jedzeniem, jednak z uwagi na problemy logistyczne, każdej potrzebującej osoby przeznaczymy określoną kwotę, za którą zakupi żywność i niezbędne rzeczy do przeżycia. Potrzebujący #NieNaŻarci, zdjęcia zakupionych produktów, wraz z paragonem podeślą nam mailowo, a my umieścimy je na grupie: https://www.facebook.com/groups/DietetykaNieNaZarty/


My na początek przelewamy połowę sumy. Jeżeli jesteś częścią naszej społeczności i chcesz pomóc innym #NieNaŻartym w potrzebie - zapraszamy. Całkowita kwota zebrana do niedzieli, 19.04.2020 będzie rozdysponowana między wszystkie osoby potrzebujące pomocy.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 380

preloader

Comments 11

 
2500 characters
 • MM
  Marta

  Jesteście najlepsi, dobra robota !

  hidden
 • KC
  Katarzyna Chodubska

  Świetna inicjatywa!!!! Tym razem życzę wszystkim żeby wszyscy byli NaŻarci ;)

  100 zł
 • ID
  Iwona Drzewicz

  Bardzo podoba mi się ta forma. Daje ludziom anonimowość, dzięki czemu chroni ich uczucia. Szanuje mocno.

  100 zł
 • RS
  Radoslaw Sarnecki

  I znow mnie zaskoczyliscie. Czekam na wybory w 2038. ????

  250 zł
 •  
  Anonymous user

  Najlepsi!

  25 zł