id: hn5eh5

Marzenia się spełniają.

Marzenia się spełniają.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 180 788 fundraisers and raised 1 234 697 521 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kto chce by moje marzenie się spełniło proszę o fundusze. POKÓJ NA ZIEMI. PIORUN. Moim największym marzeniem jest żyć w zgodzie z naturą. Życie to bezcenny dar. Pragnę szczęścia dla Ciebie i każdego. Wiem, że Tobie i mi też nie mieści się to jeszcze w głowie ale całe życie od dziecka tak myślę. Że po to tu jestem. By przyłożyć rękę do siania dobra, by zebrać plon. Zanim odejdę z tego świata idę z tą myślą i wiem, że się uda. Po to tu jestem. Cały czas o tym myślę. Przecież nie może się nie udać. Dwudziesty pierwszy wiek. PRAWDA PONAD WSZYSTKIM. ŁATWO NIE JEST, PRZEZ TO I RADOŚĆ JEST WIĘKSZA. TERAZ JEST TEN CZAS I MIEJSCE. JAK NIE SPRÓBUJĘ TO BĘDĘ ŻAŁOWAĆ. 
BEZGRANICZNA MIŁOŚĆ. CHCĘ SIĘ UCZYĆ PRAWA I ZMIENIĆ JE. DOSTOSOWAĆ DO CZASÓW WSPÓŁCZESNYCH. DLACZEGO NIKT TEGO DO TEJ PORY NIE ZROBIŁ? BOIMY SIĘ POWIEDZIEĆ, ŻE COŚ TU ŚMIERDZI, ŻE NAS TRUJE. KONIEC ŚWIATA TO JEDYNE ROZWIĄZANIE? DOSYĆ! ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY BYŁO LEPIEJ. POŚWIĘCAM MOJE ŻYCIE. PO TO ŻYJĘ. POKÓJ NA ZIEMI TERAZ I NA ZAWSZE. JESTEM PIORUN I NIECH DOKONA SIĘ PRZEZNACZENIE. UFAM WAM. WIERZĘ W WAS. RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FLOTA NA SPRZĘT I BAZĘ. TERAZ ALBO NIGDY WSZYSTKO ALBO NIC. JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO. BIAŁO CZERWONY. NIE MOŻE SIĘ NIE STAĆ, NIE MOGĘ PRZESTAĆ ŻYĆ.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!