id: hpnft7

Łapka dla Lakiego

Łapka dla Lakiego

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 610 fundraisers and raised 1 228 662 518 zł

What will you fundraise for today?

Description

Poznajcie Lakiego. Laki to 5 miesięczny piesek, który bardzo już zdążył zmienić moje życie na lepsze pojawiając się w nim. Za nami piękne już 3 msc mimo wielu przeciwności na starcie i ciężkiej akceptacji przez moje kotki, jest radością i nas wszystkich. Niestety w poniedziałek Laki uległ wypadkowi i wpadł prosto pod koła jadącego dużego samochodu. ,,Aż, tylko” uszkodzone zostały obie tylne łapki. Jedna goi się dobrze, drugiej grozi amputacja ponieważ wdaje się martwica. Dlatego nie mam czasu żeby czekać, teraz każdy dziej jest ważny. Niestety koszty dwudniowego leczenia wyniosły już ok. 600 zł, dziś jestem po kolejnej i 150 zł wizyta, a wizyty musimy mieć codziennie. Stad zwracam się do Was i pierwszy raz proszę o tak wiele. Wystarczy, ze każde dobre Serducho wpłaci 1 zł, jest nas Wielu, rozbijając na najmniejsza sumkę w postaci 1 zł możemy uzbierać wiele. Nie znam dokładniej sumy leczenia, wszystko zależy od rozwoju sytuacji i możliwości.

Proszę, pomóżcie mi sprawić, aby Laki dalej mógł biegać po ogródku i przynosić mi swoje misie, żebyśmy dalej chodzili na nasze spacerki do lasu, mieliśmy razem zbierać grzyby, zdobyć góry i inne zakątki Polski i świata, żeby dalej był tym radosnym, wiecznie energicznym, żeby znów szczekał i hasał jak do tej pory i żeby wrócił Mój najukochańszy Psiak, który tak bardzo pozytywnie zmienił moje życie . Teraz jest smutny, zgaszony, serce mi pęka na ten widok. Nigdy nie byłam tak bezsilna jak teraz. Obiecałam mu, ze będzie jak dawniej- mam nadzieje, że pomożecie mi dotrzymać słowa. ❤️

Uzbierana suma jaka zostanie po leczeniu TRAFI NA SCHRONISKO LUB FUNDACJE DLA ZWIERZĄT - jakie wybierzemy wspólnie jak przyjdzie na to czas :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 11

TS
tomasz slusarz
200 zł
ŁG
Łukasz Gwiżdż
hidden
PO
Patryk Oleksy
25 zł
AW
Ania
10 zł
EL
Ela
50 zł
MM
Monika Mikuła
25 zł
 
Hidden data
10 zł
MA
Magda
10 zł
JS
Julia Suchyta
10 zł
KP
Klaudia Pawlik
9 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters
  • Klaudia Bieniarz

    Hej. Zaraz wstawię Wam zdjęcia opisu ostatnich dni leczenia Młodego. Ze wstępnych ustaleń z lekarzem codziennie będziemy mieć wizyty przez kolejne 2msc, o ile nie wda się zakażenie itp. Musi odbudować się tkanka, ponieważ w jednym miejscu jest całkowity brak. Muszę przygotować się wstępnie ma spory koszt leczenia. Przybliżoną kwotę leczenia. Jedno jest pewne, nie poddajemy się ! :)

  • Klaudia Bieniarz

    Hej. Dziś wieczorkiem postaram się Wam streścić co i jak. Na jakim etapie jesteśmy. Mam dobre i złe wieści. Dziś zabieg o 17.30 trzymajcie kciuki.