id: hs7kb9

Wakacje

Wakacje

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 180 044 fundraisers and raised 1 234 144 695 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, jestem Martyna. Zbieram na Wakacje, jak możesz zostaw cegiełkę a będę Ci bardzo wdzięczna.

Dodam krótką informacje na temat siebie, mam 19 lat, dopiero co skonczylam szkołę, pochodzę z woj. Zachodniopomorskiego. Marzą mi się wakacje w Włoszech. Pracuje na 3/4 etatu w KFC , Mieszkam z Mamą i Trójka mojego rodzeństwa i 3 wspaniałymi psiakami (moje małe sierotki,które 5 lat temu zabrałam z domu cioci, gdyż były bardzo źle traktowane . Nie jestem w stanie odłożyć takiej kwoty, z racji tego , że Finansowo chodź troszkę odciążam Mamę. Nie mam też możliwości pójścia do innej pracy , gdyż zajmuję się trójka rodzeństwa, wtedy kiedy Moja Mama idzie do pracy. Założyłam zrzutkę bo wiem że jest tu mnóstwo ludzi z dobrym serduchem, którzy możliwe, że pomogą mi nazbierać na ten mało szczytny ,chodź dla mnie ogromny cel. Za każdą wpłatę bardzo ale to bardzo dziękuję.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!