id: hsgnk2

Zapewnij wartościowe odżywianie dzieciom z Malawi.

Zapewnij wartościowe odżywianie dzieciom z Malawi.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 915 fundraisers and raised 1 228 944 552 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zapewnijmy razem choć 4 miesięczne porcje jedzenia dla dzieci Moim celem jest by zebrać kwotę potrzebną do zapewnienia posiłku dla conajmniej 4 dzieci na miesiąc. Będę wdzięczna jeśli uda się zebrać na więcej, bo dzieci czekają na nie każdego dnia. Wpłacając choćby złotówkę zbliżamy się do osiągnięcia celu i tym samym wiemy, że zrobiliśmy coś dobrego. ODMIENIANIE ŻYCIA DZIECI NA LEPSZE Założenie jest niezwykle proste. Za zebraną kwotę kupuję kaszki, który zostaną przekazane głodującym dzieciom za pomocą Feed the Children, jednej z największych międzynarodowych organizacji charytatywnych w Stanach Zjednoczonych zajmująca się dostarczaniem milionów kilogramów pożywienia rocznie potrzebującym rodzinom w ponad 60 krajach. Organizacja ta nie pobiera żadnych opłat za dystrybucję przekazanych opakowań kaszek. Umacnianie roli szkół Kaszki są zwykle rozprowadzane za pośrednictwem programów edukacyjnych, dzięki czemu żyjący w biedzie rodzice chętnie posyłają dzieci do szkoły, gdzie mają zapewniony gorący posiłek, zamiast wyznaczać im zajęcia w domu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dziewcząt: Bank Światowy twierdzi, że „edukacja dziewcząt to najskuteczniejsza inwestycja gwarantująca rozwój społeczeństw.” Budowanie niezależności Dzięki zakupów kaszek ksztalceni są również młodzi rolnicy w Malawi. Rozwój lokalnej produkcji rolnej podnosi standard życia i zapewnia samowystarczalność przyszłym pokoleniom Malawijczyków. Koszt miesięcznego posiłku dla dziecka to tylko 79,56. Tak więc jeśli każdy z Nas się zaangażuje w tę akcję pomożemy wielu dzieciom. Z góry dziękuję za każdą wpłatę i liczę na to, że uda się zebrać całą kwotę.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!