id: hug3tx

Szlachetna Paczka - Pomoc dla rodziny pani Pauliny

Szlachetna Paczka - Pomoc dla rodziny pani Pauliny

Our users created 1 177 668 fundraisers and raised 1 230 432 265 zł

What will you fundraise for today?

Description

Rodzina pani Pauliny prowadziła normalne życie do momentu, gdy partner postanowił ich zostawić. Ich sytuacja z dnia na dzień uległa diametralnej zmianie. W tym czasie kobieta dowiedziała się, że posiada nowotwór piersi oraz guz na jajniku. Pani Paulina nie pracuje, gdyż od tego roku został przyjęty do przedszkola jej najmłodszy syn. Szuka pracy, jednak godziny musi dostosować do opieki nad dziećmi. Nie ma nikogo do pomocy, co utrudnia znalezienie pracy. Rodzina utrzymuje się jedynie ze świadczeń i alimentów. Ich przychód wynosi 3020 zł. Natomiast koszty, jakie ponoszą, to kwota 1750 zł. Pozostaje miesięcznie na osobę 423 zł.


Więzi panujące w rodzinie dają kobiecie perspektywę na polepszenie sytuacji i są jej mocną stroną. Pani Paulina czerpie siły od dzieci. Talentem kobiety jest pieczenie ciast oraz gotowanie. Chciałaby uczęszczać na kurs kulinarny, aby szlifować swój talent i móc pracować jako cukiernik lub kucharz. Sebastian oraz Wiktoria lubią jako pomocnicy brać udział w pieczeniu ciasteczek ze swoją mamą i mają przy tym świetną zabawę. Kobieta chce zmienić swoją sytuację, żeby dzieciom niczego nie brakowało w przyszłości. Każdą wolną chwilę starają się spędzać razem na różnego rodzaju grach i zabawach.


Kluczowe potrzeby Rodziny

Odzież

Dzieci szybko wyrastają z ubrań. Pani Paulinie ciężko jest wymieniać garderobę dzieci z sezonu na sezon, gdyż poprzednie ubrania są już za małe. Pomogłoby to rodzinie odciążyć budżet.

Paulina: Kurtka (Zimowe) Rozmiar: L, Uwagi: Ciemne, Spodnie (Całoroczne) Rozmiar: XL, Sweter (Zimowe) Rozmiar: L, Koszulka / t-shirt (Całoroczne) Rozmiar: L,

Sebastian: Spodnie (Całoroczne) Rozmiar: 110 cm, Spodnie (Całoroczne) Rozmiar: 110 cm, Uwagi: Kombinezon zimowy/spodnie zimowe, Kurtka (Zimowe) Rozmiar: 110 cm, Bluzka (Całoroczne) Rozmiar: 110 cm, Bluza (Całoroczne) Rozmiar: 110 cm,

Wiktoria: Spodnie (Całoroczne) Rozmiar: 140 cm, Uwagi: Elastyczne spodnie ,,jegginsy'', Leginsy (Całoroczne) Rozmiar: 140 cm,

Spodnie (Zimowe) 140 cm, Uwagi: Spodnie zimowe/kombinezon, Bluzka (Całoroczne) Rozmiar: 140 cm, Bluzka (Całoroczne)


Żywność

Zakupiona żywność pozwoliłaby zaoszczędzić rodzinie, szczególnie że ceny żywności są bardzo wysokie. Zaoszczędzone pieniądze rodzina odłoży na nieprzewidziane wydatki takie jak np. leczenie kobiety.

Szafa 200/210

Obecna szafa jest w bardzo złym stanie. Nie ma miejsca na schowanie ubrań. Przez wilgoć w mieszkaniu z szafy wydziela się nieprzyjemny zapach.


Wyposażenie mieszkania:

Kołdra

Pościel (poszwy, prześcieradło)

Poduszka

Koc

Garnki


Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego:

Czajnik

Meble

Kuchenka

Kuchenka gazowo-elektryczna

Czajnik z gwizdkiem

Kobieta gotuje wodę w rondelku; obecna kuchenka jest wysłużona i piekarnik nie działa. Meble — szafa o wymiarach 200x210.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 35

KO
Kasia
200 zł
AT
Agnieszka
200 zł
KG
Karola
150 zł
KR
Kasia
100 zł
 
Hidden data
hidden
ŁB
lukaku
300 zł
MI
Maria Mrózek
20 zł
MP
Mariola Pochwat
500 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!