id: hw8nz9

2 zestawy LEGO Spike Prime do zajęć dla dzieci z domów dziecka

2 zestawy LEGO Spike Prime do zajęć dla dzieci z domów dziecka

Our users created 1 187 112 fundraisers and raised 1 248 118 362 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ja (Marceli), moja żona (Ola) oraz dwójka Naszych dzieci (Izaak i Sela) jesteśmy chrześcijańską rodziną, która stara się jak najbardziej służyć Bogu. Oprócz wspierania obozów chrześcijańskich i organizacji półkolonii dla dzieci na co dzień zajmujemy się służbą wśród dzieci z domów dziecka. Skupiamy się na wspieraniu ich w nauce, jak również na budowaniu z Nimi bliskich relacji, aby miały dobre wzorce i żebyśmy mogli pomóc im w bliższym poznaniu Naszego Pana Jezusa Chrystusa.


Są to dzieci, które najczęściej mają żyjących rodziców, takich którym odebrano lub ograniczono prawa rodzicielskie. Zdając sobie sprawę z ich jakże trudnego położenia, chcemy im pokazać różne rozsądne drogi, jakie mogą wybrać.

Jednym ze sposobów budowania z Nimi wartościowych relacji są:


  • wspólne granie w piłę ;),
  • granie w gry planszowe,
  • prowadzenie gier integracyjnych.


Chcielibyśmy dodatkowo rozpocząć dla nich zajęcia z elektroniki i programowania. Uważamy, że świetnym rozwiązaniem są zestawy LEGO Spike Prime, które umożliwiają, jednocześnie konstruowanie robotów i ich programowanie. LEGO udostępnia w tym celu wiele bezpłatnych materiałów dla osób chcących prowadzić takie zajęcia. Jesteśmy przekonani, że proces tworzenia takich robotów może w prosty sposób pokazać im, jak skomplikowany, a zarazem poukładany jest świat, który stworzył Bóg.


Naszym pierwszym celem jest uzbieranie na 2 zestawy, abyśmy od października mogli ruszyć z bezpłatnymi zajęciami w jednym z domów dziecka, w którym służymy. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 2

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
30 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!