HANDPAN CAMP BIESZCZADY
HANDPAN CAMP BIESZCZADY
Our users created 1 240 426 fundraisers and raised 1 387 647 226 zł
What will you fundraise for today?
Description
To z pewnością największy nasz Camp z najbogatszym programem. Wierzymy że będzie wyjątkowo, że będziemy blisko i każdy znajdzie coś dal siebie uskrzydlającego. Tym razem spotykamy się w bramie Bieszczad, w niedużej osadzie gdzie oddamy się totalnie muzyce i wspólnocie handpanowej. Na miejscu jest wszystko czego potrzebujemy do szczęścia. Oto program :
🌗 MODUŁ I :
HANDPANY
Dwa poziomy zaawansowania, dwóch instruktorów. Także nie martwcie się czy to dla Was. Każdy znajdzie coś dla siebie. Standardowo o handpanach wszystko, od technik podstawowych po bardziej zaawansowane, rytmy, melodia, akordy, skale, oraz aranżacja i kompozycja dla bardziej wymagających, pracujących już z własną twórczością handpanową.
prowadzi : KRZYSZTOF GUZEWICZ
( drugi instruktor w momencie gdy będzie wiadomo jakie grupy )
TEORIA MUZYKI
Wiedza która pozwala zobaczyć i zrozumieć to co wydarza się podczas naszego grania, tak abyśmy pewniej i świadomiej opowiadali swoje muzyczne historie, rozumieli jaki chcemy wybrać handpan, i jakie są między nimi różnice. To fascynujący świat, pełen ciekawych zjawisk który wzbogaci nasz język muzyczny. Wszystko to w luźnej atmosferze, pod drzewkiem lub na kamieniu, w zgodzie za naturą.
prowadzi : NATALIA CZEKAŁA
RYTM
Rytm jest naszym sercem, jest w nas od zawsze i na codziennym poziomie nic potrzebujemy nic żeby go rozumieć, on jest w każdym z nas. Ale można o niego zadbać znacznie pełniej, wejść głębiej i odkryć bezkresne jego przestrzenie. Do tego przydają się wskazówki i narzędzia, dzięki którym lepiej się zsynchronizujemy i umiejscowimy konkretne wartości rytmu w poszczególnych częściach naszego ciała. Zatem spodziewajmy się :
- KONNAKOL ( voice drumming ), recytacja rytmów, swoisty język dzięki któremu zrozumienie, zapamiętanie i poruszanie się w poszczególnych rytmach staje się łatwiejsze
- BODY BEAT - ciało jako narzędzie perkusyjne pozwalające doskonale zrozumieć pewne zależności rytmiczne, mnóstwo dobrej zabawy i koordynacja ciała.
- MAPA RYTMÓW - to nasze zasoby rytmiczne które należy zwiększać, kolekcjonować co uchroni nas przed pułapką " jednego rytmu ", oraz zrozumieć jak można tworzyć swoje własne rytmy, tak by miały sens, miały to " coś ".
prowadzi : KRZYSZTOF GUZEWICZ
ŚPIEWOKRĘGI
Poczucie wspólnoty, spontaniczność, muzyczne tu i teraz, tym charakteryzuje się formuła śpiewokręgu. Podążając za osobą prowadzącą, improwizującą powtarzalne motywy muzyczne grupa ma szansę w bardzo krótkim okresie czasu w poczuciu bezpieczeństwa i swobody zbudować wielowarstwowy utwór. Uskrzydlająca i uwalniająca zabawa będąca wspólnym tworzeniem. Żywy looper z dodatkiem magii człowieczeństwa.
prowadzi : NATALIA CZEKAŁA
🌗 MODUŁ II a : ( to moduł I plus homerecording )
REALIZACJA NAGRAŃ | MIKS | MASTERING
To panel dla wszystkich którzy chcą lepiej nagrywać swoje handpany. Konkretna wiedza o rodzajach mikrofonów, ustawieniach, rodzajach programów do nagrań DAW (Digital Audio Workstation) , oraz podstawowych narzędzi z zakresu postprodukcji nagrań ( eq, kompresja, efekty ).
prowadzi : KAMIL DEC
czas : 6 godzin / 2 dni
🌗 MODUŁ II b : ( to moduł I plus YOGASTASY)
YOGASTASY
Yogastasy to autorski program pracy z ciałem KAsha Sheibaniego. Instruktora jogi, dj-a i artysty mieszkającego w Londynie. Jego program obejmuje nowoczesną wersję jogi Hatha-Raja, połączonej z przepływem Vinyasy i technikami oddychania Kundalini, a wszystko to z muzyką na żywo.
prowadzi : KASH SHEIBANI
czas : 1,5 godziny / 4 dni
🌗 KONCERTY :
DOBRAWA CZOCHER " DREAMSCAPES "
„Dreamscapes” to podróż przez sen, moment, w którym naprawdę spotykamy się z naszą podświadomością. Czego możemy tam doświadczyć i jak to wpływa na nasze życie? Ten koncert przenosi nas w przestrzeń nie z tego świata, pełną kolorów i nieograniczonych możliwości i marzeń.
Dobrawa Czocher to polska wiolonczelistka urodzona w muzycznej rodzinie, która zaczęła grać w wieku 7 lat. Szybko związała się z wiolonczelą i odtąd naturalną decyzją było poświęcenie jej życia muzyce. Jest absolwentką dwóch prestiżowych uczelni muzycznych: Uniwersytetu Muzycznego Chopina w Warszawie w klasie prof. Piotra Hausenplasa oraz Hochschule für Musik w Detmold w Niemczech w klasie prof. Alexandra Geberta. Jest także laureatką wielu konkursów muzyki solowej i kameralnej. Brała udział w wielu międzynarodowych kursach mistrzowskich i festiwalach muzycznych.
FACELESS CONCEPTS
Opowieść złożona ze skrawków niedokończonych melodii, z fragmentów niedomyślonych historii, z dźwięków unoszących się w powietrzu i nie mogących znaleźć stałego miejsca. Ulotne i nienazwane elementy rozciągnięte w czasie, z nadaną im wagą i znaczeniem. Osadzone w świecie dźwiękowym nasyconym ciszą, oddechem, improwizacją i czystą emocją.
" Faceless Concepts " - to założenie muzycznej wędrówki, kameralnych spotkań z człowiekiem. Oszczędne w formie i środkach kompozycje stanowią bazę dla poszukiwań brzmieniowych oscylujących pomiędzy delikatnością i subtelnym pięknem akustycznego grania a szorstkimi przestrzeniami elektronicznymi. Przez całość koncertu prowadzą słuchaczy i muzyków słowa poematów miłosnych XIII w. sufickiego mistyka - Rumiego. To otwarte zaproszenie do współprzeżywania . Kiedyś, gdzieś, tu i teraz.
Natalia Czekała - pianino, syntezator, głos, emocje
Krzysztof Guzewicz - handpany, instrumenty perkusyjne, elektronika, emocje
🌗 SILENT DOWNTEMPO
Swobodny ruch, w przestrzeni otwartej, na wzgórzu, w słuchawkach przy klimatycznych składankach. Totalna synchronizacja pulsu, jedność i radość z tańca.
🌗 JAM SESSION
To już jest oczywistością że wieczory kończymy dżemikami. Co najwyżej będziemy zmieniać miejsca
🌗 PROWADZĄCY :
KRZYSZTOF GUZEWICZ
Tata dwójki dzieci, i nie ma wątpliwości że one są najważniejsze.
Ale także miłośnik rytmu w każdej formie, perkusjonista, edukator, producent. Wielbiciel słońca i ciepłego morza. Kreator akcji i projektów artystycznych oraz społecznych. Autor muzyki do spektakli, filmów, animacji.
Pracuje z osobami niepełnosprawnymi, z wieloma zdolnymi ludźmi sceny muzycznej i teatru. Produkuje muzykę elektroniczną, analogową, inicjuje wartościowe zamieszanie. Założyciel szkoły handpanowej KOBE.
NATALIA CZEKAŁA
Pianistka, kompozytorka, wokalistka, mama Miłki i Ninki.
Ma za sobą 17 lat klasycznej edukacji muzycznej, która poprowadziła ją przez trzy miasta Poznań, Warszawę i Wiedeń. Po studiach zdecydowała się zawierzyć własnym podszeptom muzycznym i rozpoczęła działalność kompozytorską. Początkiem tej drogi było założenie ethnojazzowego zespołu T/Aboret, w którym gra i tworzy do dziś. Od tego czasu działa na wielu polach muzycznych - stworzyła muzykę do ponad 20 sztuk teatralnych i czytań performatywnych, animacji, słuchowisk, filmów krótkometrażowych, działała jako edukator muzyczny, pracuje z osobami niepełnosprawnymi w Klubie Nieskrępowanej Kreacji Muzycznej Tośmy są. Wiele z projektów współtworzy z Krzysztofem Guzewiczem łącząc życie rodzinne, z podróżami i muzyką.
W muzyce szuka emocji, w życiu zachwytów. Nade wszystko ceni wzruszenie.
There is no description yet.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser.
Do zobaczenia w Bieszczadach :)
Aga & Bart