id: j2wnex

Pomóż mi odzyskać życie

Pomóż mi odzyskać życie

The organiser verified the description with proper documents.
149 547 zł
of 150 000
99%
ended
11.09.2023
2434
donators
Donate
Zrzutka.pl does not charge any fee

Our users created 1 014 588 fundraisers and raised 1 061 055 977 zł

What will you fundraise for today?

Updates8

 • To jeszcze nie koniec…image

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

WYPADEK-zabrał mi wszystko, nawet dom.

Moje życie zawsze było dynamiczne, ukończyłam studia na Politechnice Wrocławskiej, zdobyłam kwalifikacje do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych chciałam zdobyć jak najlepsze umiejętności, które dałyby mi możliwość zdobycia wymarzonej pracy. W wolnych chwilach rozwijałam swoje pasje - podróżowanie i fotografowanie. 27 grudnia 2020 świat się dla mnie zatrzymał.. wszystko w kilka sekund przestało być dla mnie osiągalne. Wraz z rodzicami wracałam do Wrocławia, na trasie doszło do wypadku, w wyniku którego rodzice zginęli, a ja trafiłam do szpitala na oddział intensywnej terapii. Zostałam wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, zdiagnozowano u mnie złamanie kości w udzie, pękniętą miednicę, obrażenia wielonarządowe, złamane żebra, stłuczenie płuc, które nie pozwalały na samodzielne oddychanie oraz uraz mózgu. Po 3 tygodniach otworzyłam oczy jednak kontakt ze mną był znikomy. Wszystko w kilka sekund przestało być dla mnie osiągalne.

Po czasie musiałam zacząć walkę o swoje życie, uczyłam się podstawowych czynności życiowych na nowo. Dzięki intensywnej rehabilitacji zaczęłam stawiać swoje pierwsze kroki na nowo. Ze swoim zdrowiem walczę do dziś i nie ma gwarancji tego że będę mogła wrócić do pełnej sprawności. Jednakże chciałabym zacząć realizować swoje plany i marzenia. Do tego potrzebuje zamieszkać w większym mieście. Chcę być samodzielna, móc zrobić zakupy, dostać się do lekarza czy skorzystać z rehabilitacji którą będę miała na wyciągnięcie ręki. Obecnie mieszkam w Bukowcu koło Polańczyka. Niestety nie jestem w stanie stać się tutaj samodzielna, do wszystkiego potrzebuje pomocy osób trzecich, co powoduje u mnie ogromną presje psychiczną, nie chcę być dla wszystkich ciężarem. Chcę zacząć walczyć o siebie i w miarę normalnie żyć. Chciałabym zacząć wszystko od nowa, zapomnieć choć trochę o tym co się wydarzyło, leczyć się, intensywnie rehabilitować, by może kiedyś podjąć pracę w zawodzie. Potrzebuje Waszej pomocy, gdyż do zakupu mieszkanie w Rzeszowie (bo tam chciałabym zacząć żyć na nowo) brakuje mi około 150 tysięcy. Dlatego proszę was o wsparcie. Każdy gest wsparcia z Waszej strony ma ogromne znaczenie. Dziękuję.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2434

AP
Zdrówka
5 zł
 
Hidden data
hidden
MT
Marta Tarasiuk
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł
PA
Pati
50 zł
SS
Sławek
50 zł
 
Hidden data
hidden
GR
Grasjano
hidden
 
Hidden data
400 zł
See more

Comments 83

 
2500 char
 • G
  Grasjano

  Zdrówka

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Do przodu Dzielna Dziewczyno!

  50 zł
 • KM
  Krzysztof Malek

  Dużo zdrówka 😊

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Madziu, dużo siły i wytrwałości w walce o lepsze jutro, wierzymy w Ciebie i dużo zdrowia! Osiągnęłaś już tak wiele, a najlepsze dopiero przed Tobą! Uda się!

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Trzymaj się !
  Wierzę,że Ci się uda!
  Zdrowiej !

  hidden