id: j3r8t3

Na rozwój gry oraz wydanie gry na Steam!

Na rozwój gry oraz wydanie gry na Steam!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 178 250 fundraisers and raised 1 231 776 205 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie w świecie moich najskrytszych marzeń i najgłębszych koszmarów! Jestem pasjonatem gier i od zawsze nurtowała mnie myśl o stworzeniu czegoś, co wprawi was w dreszcz emocji i zabierze w mroczną podróż po zakamarkach ludzkiego strachu. Mój wielki sen to stworzenie gry o tematyce horroru, która wciągnie was w wir nieprzewidywalnych wydarzeń, zagadek i przerażających stworzeń.

Marzę o tym, by moja gra stała się niezapomnianym przeżyciem dla każdego gracza, przenosząc was do świata, gdzie strach jest realny, a każdy krok niesie ze sobą grozę nieodgadnionego. Planuję zanurzyć was w atmosferze niepokoju i nieustannej adrenaliny, zaskakując was skomplikowaną fabułą oraz mechanicznymi innowacjami, które sprawią, że nawet najbardziej odważni zadrżą ze strachu.

Aby zrealizować to marzenie, potrzebuję waszej wsparcia. Chciałbym stworzyć tę grę na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal, byście mogli doświadczyć prawdziwego horroru, jakiego jeszcze nie widzieliście. W związku z tym, ruszam z zrzutką, która pomoże mi zebrać fundusze na profesjonalne narzędzia, grafikę, dźwięk i inne elementy niezbędne do stworzenia tego przerażającego dzieła.

Mój cel to również wydanie gry na platformie Steam, abyście mogli cieszyć się nią razem ze społecznością miłośników horroru na całym świecie. Wasze wsparcie pozwoli mi spełnić to marzenie i podzielić się z wami moją wizją horroru, która przejdzie do historii jako jedno z najbardziej przerażających doświadczeń w świecie gier komputerowych.

Dołączcie do mnie w tej mrocznej podróży i wspólnie stwórzmy coś niezwykłego. Wasza pomoc jest kluczowa, a nagrody, jakie dla was przygotowałem, to tylko mały podziękowanie za udział w tworzeniu czegoś, co na zawsze pozostanie w waszych koszmarach. Dziękuję za wsparcie i do zobaczenia w świetle komputerowego monitora, gdzie czeka nas wspólna, przerażająca podróż!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!