id: j5c5pu

Budowa nowoczesnego domu spokojnej starości

Budowa nowoczesnego domu spokojnej starości

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 955 fundraisers and raised 1 217 476 666 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie 

Nazywam się Marek , i od 5 lat jestem fizjoterapeutą . 

Na studiach mamy różne marzenia . Większość z nas marzy o pracy w klubie sportowym lub renomowanej klinice . U mnie było zupełnie inaczej - marzyłem o pracy z osobami starszymi ( geriatrią ) . Po ukończeniu studiów, całe swoje funkcjonowanie zawodowe poświęcałem właśnie osobom starszym . Podczas pracy na oddziałach geriatrycznych oraz ostatnie lata w Domach Pomocy Społecznej , powstał nowy pomysł : 

Marzenie o wybudowaniu własnego Domu spokojnej starości , gdzie sam jako rehabilitant odpowiedzialny byłbym za najlepszy rodzaj świadczonej rehabilitacji jaki jest tylko możliwy, gdzie od a do z planowałbym powstawanie takiego domu. Bez żadnych barier architektonicznych , i ze sprzętami które wykorzystywałyby najnowsze tajniki rehabilitacji medycznej 

Idąc za pomysłem , zorientowałem się w temacie kosztów budowy opisanego wyżej domu ... są one zupełnie dla mnie nieosiągalne . Dlatego postanowiłem zwrócić się do dobrych ludzi o pomoc .

Każda kwota zostanie przekazana na realizację mojego projektu , i mam nadzieję , że za kilka lat powstanie jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce , gdzie osobiście będę stał na straży wysokiego poziomu świadczeń 


ps :

Obecnie walczę , wraz z moimi współpracownikami i kolegami , aby obecna sytuacja epidemiologiczna nie odcisnęła swojego piętna na domu pomocy w którym aktualnie pracujemy . Nie mamy do dyspozycji profesjonalnych masek.

jesli ktoś zechciałby nas wspomóc , również można wpłacić na tą zbiórkę . Bylibyśmy dozgonnie wdzięczni 

pozdrawiam cieplutko , i życzę zdrowia 

Marek 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!