id: jaa76r

Na rower

Na rower

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 450 fundraisers and raised 1 213 005 621 zł

What will you fundraise for today?

Description

Świadomy ogromu potencjału i obdarowania atletycznego, w wieku 21 lat nakierowałem się na cierpliwe i wytrwałe egzekwowanie wiary w obrany cel . Powiedziałem sobie , że za 15 lat będę Mistrzem Świata w Iron Man . Na ten moment jedyne co posiadam to pewność powodzenia . Źródło owej pewności wypływa z silnego przeświadczenia o tym , że wszystko co najlepsze i najbardziej wartościowe otrzymaliśmy za DARMO . Idac tym tokiem myślenia każdego dnia biorę za darmo wszystko co niewidzialnie wartościowe: świadomość, wiedza, madrość, miłość . Pobór tych darmowych składników witalnych codzień motywuje mnie do wdzięczności , a wdzięczność do działania i ostatecznie: kocham żyć !! Dzięki pogłębianiu świadomości na temat funkcjonowania organizmu ludzkiego śmiało zarzadzam czyli trenuję, poddaje sobie w posłuszeństwo , najlepsza maszynę na świecie : Moje ciało , moje narzędzie pracy , które również dostałem za DARMO . Cieszę się z tej darmowości , a Ekspresja mojej wdzięczności przyjmuje najczęściej formę biegu , pływania i jazdy na rowerze lubię to robić i robię to z radościa . Moim marzeniem jest móc się rozkoszować z jazdy na rowerze dosiadajac maszyny jakościowo adekwatnej do tej jaka jest moje ciało .

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

 
Adam Maleska
1 zł

Comments 1

 
2500 characters
  • Aggggggg Ness

    Skoro jesteś taki super, to może idź do pracy, zarób i odłóż? Albo wypracuj sobie zdolność kredytową i weź pożyczkę? Wyobraź sobie, że większość ludzi jak czegoś bardzo chce, to na to pracuje a nie żebrze w internecie