id: jctf8y

Sklep pasmanteryjno-artystyczny

Sklep pasmanteryjno-artystyczny

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 591 fundraisers and raised 1 216 942 425 zł

What will you fundraise for today?

Description

ŻADNE MIASTO NIE POWINNO OBEJŚĆ SIĘ BEZ DOBRZE WYPOSAŻONEJ PASMANTERII. WACHLARZ PRODUKTÓW, KTÓRE MOŻNA SPRZEDAWAĆ W TAKIM PUNKCIE MOŻE BYĆ IMPONUJĄCY. MOŻNA SPRZEDAWAĆ RÓŻNEGO RODZAJU TKANINY, ŁATKI NA PRZETARTE DŻINSY, PO ROZMAITE GUZICZKI WSTĄŻKI, ZAMKI I ZAPIĘCIA. WSZYSTKO ZALEŻY OD POMYSŁU NA NASZĄ PASMANTERIĘ. TE NAJLEPSZE MAJĄ MOŻLIWIE NAJSZERSZY WACHLARZ PRODUKTÓW, GDZIE COŚ DLA SIEBIE ZNAJDZIE ZARÓWNO PROFESJONALNA KRAWCOWA, JAK I RĘKODZIELNICZKA.

MIESZKAM W MIEŚCIE Z PRAWIE 100 TYS. MIESZKAŃCAMI A SĄ TU DWIE BARDZO SKĄPO ZAOPATRZONE PASMANTERIE, STĄD POMYSŁ NA TEN PASMANTERYJNY BIZNES.

Pasmanteria to biznes, który warto prowadzić asortyment jest bardzo zróżnicowany i trzeba się na nim znać (jestem technikiem krawiectwa). Klientkami będą panie, które zajmują się szyciem, haftem, robótkami ręcznymi, rękodziełem oraz firmy z branży ślubnej. Co ciekawe wśród klientów mogą być też panowie, którzy chętnie kupują sznurowadła,szelki , guziki czy zamki.

A co się dzisiaj sprzedaje w pasmanteriach? Przede wszystkim włóczki, muliny, nici, tasiemki, lamówki, igły, taśmy marszczące, aplikacje, haftki, rzepy i wiele innych rzeczy stosowanych obecnie do wytwarzania rękodzieła.

Głównym plusem takiego biznesu jest fakt, że towary w hurtowni kupimy bardzo tanio, zwykle za kilkanaście groszy za sztukę więc możemy pokusić się o szeroki i ogromny wybór asortymentu.

Znalezione obrazy dla zapytania pasmanteria sklep

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.