id: jrz2bp

Spłata Kredytu

Spłata Kredytu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 219 fundraisers and raised 1 231 702 775 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzień Dobry. Jestem mamą czwórki dzieci, w tym dwóch niepełnosprawnych. Mieszkaliśmy w domu, gdzie był jeden pokój i kuchnia, bez łazienki. W 2017 roku dostałam w spadku dom do generalnego remontu. W tym celu zapożyczyłam się, aby móc wyremontować ten dom. Dom wyremontowałam, mieszkam w godnych warunkach, ale niestety sytuacja rodzinna i finansowa uległa radykalnej zmianię. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie spłacać kredytu, a ojciec dzieci nie czuje się za nic odpowiedzialny (nie mieszka z nami, nie płaci alimentów). Nie stać mnie płacić 1800zł miesięcznie i boję się że bank będzie chciał zabrać mi dom. Nie mam do kogo zwrócić się o pomoc, są Państwo moją jedyną deską ratunku. Będę wdzięczna za każdą wpłaconą kwotę. Z góry dziękuję z całego serduszka, w imieniu własnym i dzieci.
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!