id: jzrj8a

Na remont i adaptację szkoły

Na remont i adaptację szkoły

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 202 fundraisers and raised 1 231 668 164 zł

What will you fundraise for today?

Description

Razem w działaniu, razem w rozwoju, tworzymy przestrzeń nowej edukacji.


To misja naszej Fundacji, którą realizujemy od 2018 roku.


RAZEM stworzyliśmy nie zwykłą szkołę podstawową, lecz taką, w której szanujemy autonomię dzieci, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły - RAZEM stanowimy społeczność.

Pracujemy autorską koncepcją, otwierając się na potrzeby edukacyjne dzieci, pozwalając im na sukcesy i błędy - wszystko jest nauką. Ważne są dla nas osobista autonomia, szacunek, współpraca, elastyczność i zaufanie.

Nie mamy dzwonków, a czas aktywności dzielimy pomiędzy naukę samodzielną i w zespołach, projekty, wycieczki, zabawy. Jeden dzień w tygodniu to wycieczka lub warsztaty. Oceny postępów umiejętności uczniów mają formę informacji zwrotnej, służącej wsparciu i rozwojowi.


Od 1 marca będziemy uczyć się w nowym lokalu – który został odnowiony i wyposażony dzięki zgromadzonym środkom oraz ogromnej, w tym również wielu z Was - ludzkiej życzliwości i ciężkiej pracy. Na parterze budynku przy ul. Pięknej w Łodzi razem zaczynamy kolejny etap budowania nowoczesnej edukacji.


Potrzebujemy jeszcze środków na następny etap prac – dostosowania i wyposażenia pomieszczeń szkolnych na piętrze – wiąże się to przede wszystkim ze spełnieniem wymagań ochrony przeciwpożarowej. To konieczność uzyskania opinii specjalistów, zakupu i zamontowania specjalistycznych urządzeń, wentylacji, przebudowy fragmentu schodów, koszt pracy zatrudnionych fachowców – nie wszystko zdołamy zrobić naszymi społecznościami siłami.

Chcemy dokonać tego w ciągu najbliższych miesięcy, aby od września mogła rozpocząć się nauka w nowych klasach.


Prosimy w imieniu całej społeczności szkolnej o wsparcie naszego projektu. Za każdą wpłatę gorąco dziękujemy! 


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!