Tak bardzo chciałabym się już nie bać przyszłości... ID: k27g8s

Tak bardzo chciałabym się już nie bać przyszłości... ID: k27g8s

243 zł from 9 500 zł

2%

243 zł

243 zł

from 9 500 zł

ended

ended

31.10.2019

11

11

contributors
2%
Donate

Updates 1

  • Jeżeli Ktoś z Was słyszał o firmie, w której mogłabym podjąć pracę zdalną, z Domu i w której szef rozumie czym jest ChAD, a mimo to nie waha się zatrudnić Osoby z tą chorobą - będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. :) Mogłabym pomóc np. w redakcji napisanego tekstu (myślałam, żeby w ten sposób zarobić, współpracując np. z kilkoma Youtuberami bo często błędy jakie popełniają są rażące, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać). Nie jestem może absolwentką polonistyki, jednak zawsze lubiłam pisać (choć tylko "do szuflady", na dokładkę od dawna nie mam weny twórczej) i przywiązuję dużą wagę do poprawności języka. :)
    Read more

Description

Pomóż mi uratować dach nad głową, jedyne miejsce na świecie jakie mam...

Witajcie.

5 lipca rozpoczęło się moje nowe życie. Diagnoza lekarza brzmiała ChAD - choroba afektywna dwubiegunowa. To jak wyrok, bo nie da się jej wyleczyć i będzie ze mną do ostatniego mojego uderzenia serca...Schorzenie to powoduje znacznie większą wrażliwość i dużo słabszą odporność na stres, czego efektem stała się agorafobia i lęk społeczny, połączony z atakami paniki. Od prawie roku w ogóle nie wychodzę z Domu a kiedy Ktokolwiek chce mnie odwiedzić muszę najpierw wziąć lek uspokajający, żeby nie pojawiła się panika.

Jedynym miejscem, w którym czuję się bezpiecznie, jest mój ukochany Dom, który...no właśnie, lada moment mogę stracić. Z powodu choroby nie mogę pracować od wielu lat, pieniędzy swoich na tę chwilę nie mam a jedzenie kupują mi współlokator wraz ze Swoją mamą rencistką. W związku z tym pojawiło się zadłużenie za czynsz i narosło do niebotycznych dla mnie w tej chwili rozmiarów, wynoszących w sumie na tę chwilę 9272 zł, które muszę zapłacić do końca września.Wcześniejsze raty spłacili mi Najbliżsi, jednak nie są w stanie więcej pomóc.

Jeżeli jesteś Osobą wierzącą - proszę wspomnij mnie w Swej modlitwie. Natomiast jeśli nią nie jesteś - proszę wyślij mi choć trochę pozytywnej Energii i pomyśl ciepło o mnie i mojej sytuacji.Jestem przekonana, że modlitwa i pozytywna Energia są w stanie zdziałać bardzo wiele.

Dziękuję za poświęcony mi czas oraz każdą wpłaconą złotówkę i życzę Ci aby każda chwila Twego życia była tą najpiękniejszą.

Pozdrawiam,

Marta

Contributors11

 
Anonymous
2 zł
 
Anonymous
hidden
 
Anonymous
100 zł
 
Anonymous
hidden
 
Anonymous
15 zł
 
Anonymous
2 zł
 
Anonymous
15 zł
 
Anonymous
hidden
 
Anonymous
25 zł
 
Anonymous
hidden
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

517 955 whip-rounds


What are you collecting for today?